Останнє оновлення: 16:16 неділя, 27 травня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Сепаратисти-пенсіонери нашкодили у Ніжині
Сепаратисти-пенсіонери нашкодили у Ніжині

Сепаратисти-пенсіонери нашкодили у Ніжині

Троє чоловікив, вже після дванадцятої ночі, зламали палі, які були вкопані на площі Ніжина і символізували відношення ніжинців до проросійських сепаратистів.

Зламали, сіли в машину і поїхали.

Це побачили самооборонівці, які, як завжди, у цей час патрулювали місто.

Вони запідозрили неладне, та поїхали слідки.

Раптом автомобіль нічних хуліганів зупиняється, з авто виходять два кремезних мужика і давай бити руками по лобовому склу машини самооборони.

По каналу рації самооборони був переданий сигнал тривоги і вже через кілька хвилин на підмогу поспіли інші учасники самооборони. Констянтин Смалій, керівник підрозділу самооборони, розказав, що водій, якій агресивно себе поводив, був ще й п'яний.

На підмогу до нічних хуліганів підійшов ще один їх колега. Для впевненості взяв з собою сокиру. Самооборонівці, хлопці спортивні, роззброїли сокироносця. При тому, як кажуть самооборонівці, нічні нападники кричали, що ось скоро приїдуть російські війська і всім покажуть, як родіну любити.

Щоб зупинити агресивний напір нападників, бійцям самооборони прийшлось зробити постріл у повітря з власної зареєстрованої зброї.

На виклик самооборони приїхала міліція. Учасників інциденту забрали до відділку та склали протокол.

На разі маємо коментар правоохоронців. Дмитро Кураш, заступник начальника ніжинської міліції повідомив, що жодних ознак сепаратизму цей інцидент не має. Сепаратизм — це заклики або дії направлені на порушення цілісності країни. Також не було ознак дій до повалення влади.

“Мужики просто випили лишнього, потім поїхали в магазин, щоб добавити градусу. А тут ці палі”, — коментує Дмитро Петрович. За що реально буде притягнуто до відповідальності — так це за водіння автомобіля у нетверезому стані.

Також з'ясувалося, що один з нападників — колишній працівник міліції Росії, зараз перебуває на пенсії та невдовзі отримає українське громадянство. Інший — учасник Чеченської війни з боку Росії.

Любителів нічних пригод після складання протоколу відпустили додому.

Командир самооборони Констянтин Смалій каже, що в підрозділі завжди радітимуть новим членам команди і запрошує ніжинців долучитися до охорони спокою міста.

«Уездные новости»

Коментарі (4)

Nick | 2014-05-09 19:15

Уважениемые черниговчане заканчивайте благодушничать, что у пьяного на языке то у трезвого на уме. \\\"Мужики просто выпили лишнего\\\" этот мент такой-же предатель Украины, как и те ублюдки. Черниговчане узнайте ФИО этих ублюдков и мента заодно и проследите за их деятельностью. Иначе будет то что в Донецк, Луганске, Одессе.
\\\IP 47.17.224.116
Хост: ool-2f11e074.dyn.optonline.net
Город: Hicksville
Страна: United States
IP диапазон: 0.0.0.0 - 255.255.255.255
Название провайдера: The whole IPv4 address space ///

Русский офицер Черниговского про | 2014-05-09 08:41

Бендеры рот свой закройте вам не долго осталось, как в 1945 будем гнать с родной земли. Оккупанты гребаные. Россия спасет
/// АДМІН: "дружній" голос "брата", який вдає себе за чернігівця:
IP 92.36.24.128
Хост: cdma-92-36-24-128.msk.skylink.ru
Город: Москва
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 92.36.0.0 - 92.36.63.255
Название провайдера: Moscow Cellular Communications

С | 2014-05-09 08:08

Якщо роздовати всім росіянам українське громодянство, то скоро на всій Україні буде те, що на Донбасі. Ні в якій країні не дали б після такого громадянства, ще б і позбавили права на проживання.

Анатолий | 2014-05-08 16:43

Может не стоит давать украинское гражданство этому утырку ??
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» про досі невідомого видатного земляка Михайла Зінченка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор