Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Погода
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 16 січня
 Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 16 січня

Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 16 січня

У четвер в Чернігівській області збережеться мінлива хмарність.

Уночі очікується зниження температури до -9…-5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до 0…+2.

Вітер північно-східний, східний, 2-5 м/с.

У кінці тижня прогнозується мінлива хмарність, місцями – сніг.

У Чернігові, Щорсі, Семенівці, Городні, Сосниці, Борзні, Прилуках, Острі, Бобровиці, Ніжині буде сніжно-дощова погода.

Погода в Україні на четвер, 16 січня

У четвер в Україні очікується переважно мінлива хмарність. На всій території країни буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі становитиме 0...+8 градусів, удень +2...+13. Вітер змінних напрямків, 1-6 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде дощова погода, місцями зі снігом. Вночі повітря охолодитися до -9...-4 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +2...+4. Вітер північно-східний, 2-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні пройде невеликий дощ. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0...+2 градуси, вдень повітря прогріється до +4...+9. Вітер переважно південно-західний, 1-5 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність, на півострові буде дощова погода. Вночі температура повітря складе +2...+12 градусів. Денна коливатиметься від +10 до +15. Вітер переважно південно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважатиме дощова погода, місцями зі снігом. Вночі -3...+1 градус, денна температура повітря складе +4...+5. Вітер змінний, 1-5 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -4...0 градусів, удень підніметься до 0...+4. Вітер переважно північних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий сніг. Температура повітря вночі до -2, вдень до +2 градусів. Вітер змінний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні пройде невеликий дощ. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...-1 градус, вдень – від +1 до +5. Вітер східний та північно-східний, 1-6 м/с.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM