Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Погода
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на вихідні, 9 і 10 листопада
 Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на вихідні, 9 і 10 листопада

Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на вихідні, 9 і 10 листопада

У вихідні в Чернігівській області буде мінлива хмарність.

Уночі температура знизиться до +7…+8 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +11…+13.

Вітер змінний, 1-3 м/с.

На початку наступного тижня збережеться мінлива хмарність, місцями – дощі.

У суботу і в неділю в Чернігові, Острі, Ніжині, Сосниці, Борзні, Щорсі, Городні, Бобровиці, Прилуках, Семенівці – без опадів.

Погода в Україні на вихідні, 9 і 10 листопада

На вихідних в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій території країни буде суха погода. У західних областях в суботу в регіоні без опадів, у неділю висока ймовірність дощу, в Карпатах можливий дощ протягом усіх вихідних. У суботу і в неділю температура повітря вночі складе +3...+11 градусів, удень +11...+19. Вітер змінний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні переважно без опадів. Вночі від +6 до +8 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +11...+15. Вітер змінний, 1-4 м/с.

У південних областях утримається мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважати суха погода. Вночі від +6 до +11 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +12...+16. Вітер змінний, 1-4 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. У суботу і в неділю на півострові очікується суха погода. Температура повітря вночі в межах +3...+10 градусів, удень – до +15...+18. Вітер переважно північно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура вночі +3...+8 градусів. Денна температура повітря складе +10...+15 градусів. Вітер переважно східний, 1-3 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні без опадів, у неділю висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі +4...+10 градусів, удень +7...+18. Вітер змінний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні можливий дощ. Температура повітря вночі до +8, вдень – до +9...+14 градусів. Вітер змінний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Вночі стовпчики термометрів покажуть +6...+8 градусів, удень +11...+17. Вітер змінний, 1-4 м/с.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM