Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
народні новини / ДТП
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Аварія на зупинці - легковик врізався в стовп і дивом не зачепив людей
Аварія на зупинці - легковик врізався в стовп і дивом не зачепив людей

Аварія на зупинці - легковик врізався в стовп і дивом не зачепив людей

Сьогодні, у четвер 24 жовтня, близько 15 години 35 хвилин сталося ДТП на зупинці "Ремзавод" у Чернігові.

Дивом вдалося уникнути жертв. Багатьох пасажирів, які чекали на зупинці громадського транспорту, від трагічних наслідків врятувала бетонна електроопора.

Саме в неї водійським бортом врізалася червона "Лада".

Від удару водій отримав легкі тілесні ушкодження.

Очевидці бачили, що цей автомобіль рухався проспектом Миру з боку обласної лікарні, а на світлофорному переході біля ринку "Ремзавод" через маневри білого легковика, який намагався його обігнати, водій червоної "Лади" різко загальмував і автомобіль занесло бортом у самісінький стовп.

Від нього ледь відскочили пішоходи, що проходили поруч.

Білий легковик з місця ДТП зник.

Коментарі (3)

Олег | 2013-10-24 20:35

Шкода хлопця, влетить в копійку. Із-за дурнів за рулем, страждають порядні водії.

Operator. | 2013-10-24 19:08

Ага, тепер, звісно, "винен" якийсь "білий легковик". А що, хіба був "контакт"? Ні - значить не винен, якщо вдарив стовп, а не його.

Лампа | 2013-10-24 19:05

Розвелося легкових бляшанок. Час згадати теорію Дарвіна про
  " естественній отбор" на планете Шелезяка.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM