Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Кмітливий «винахідник» із Брянської області
Кмітливий «винахідник» із Брянської області

Кмітливий «винахідник» із Брянської області

Неабияку кмітливість проявив 42-річний мешканець Брянської області, облаштовуючи схованку у власному автомобілі РЕНО ТРАФІК.

Для того, щоб приховати від митно-прикордонного контролю товари, «винахідник» змайстрував у транспортному засобі додаткову стінку між пасажирським салоном та вантажним відділенням.

Повідомляє головне управління Міндоходів у Чернігівській області.

Для перетину кордону він обрав «зелений коридор», тим самим заявивши, що не переміщує товарів, які підлягають декларуванню, оподаткуванню та мають заборони чи обмеження до переміщення через кордон. Проте деякі обставини вказували на протилежне.

Громадянинові запропонували заповнити митну декларацію, в якій він цього разу письмово підтвердив, що не переміщує товари. Але  спільна оглядова група виявила схованку, яка була виготовлена кустарним способом і замаскована килимовим покриттям. Далі автомобіль перемістили на смугу поглибленого огляду, розібрали за допомогою викрутки передню стінку схованки розміром 29х168х136 см.

Загалом з неї вивантажили 121 найменування товарів – переважно запчастини до мопедів, мастильні матеріали та частини до бензинових тримерів.  

Намагаючись незаконно перемістити товари через кордон, громадянин порушив українське законодавство. Його дії мають ознаки правопорушення за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають конфіскацію товарів (безпосередніх предметів порушення митних правил), накладення на порушника штрафу у розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, а також конфіскацію транспортного засобу.

Вже проведена експертна оцінка прихованого товару. Його вартість становить 56,8 тисяч гривень. Справа передана до суду.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM