Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Місія миру за екватором (фото)
Місія миру за екватором (фото)

Місія миру за екватором (фото)

Про миротворчу місію зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго розповіли на прес-конференції регіональним журналістам військовослужбовці 8-го командного пункту армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, які нещодавно повернулися до рідного Чернігова.

Про миротворчу службу в складі 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України Місії ООН в цій екзотичній африканській країні журналістам розповіли підполковник Сергій Шаповалов та старший прапорщик Олексій Глинін. У своєму спеціалізованому відрядженні в Африці, вони проходили службу на посадах начальника штабу загону та стрільця взводу охорони відповідно.

Миротворці поділилися своїми враженнями від перебування в далекому краї. Зокрема, присутні почули, як наші вертолітники обживалися на новому місці свого базування та виконували завдання за своїм прямим призначенням:  здійснювали повітряну розвідку і спостереження, проводили заходи стримування та вогневої підтримки наземних сил, забезпечували дій військ місії, перевозили гуманітарні та медичні вантажі, супроводжували делегації тощо.

- Унікальним є те, що вперше контингенту українських миротворців  довелося перетнути екватор та виконувати місію миру в південній частині земної кулі, - зазначив підполковник Шаповалов, - Хочу запевнити, що ми гідно представляли нашу державу в новій миротворчій місії на африканському континенті. Наші вертолітники чудово впоралися із завданням та набули бойового досвіду, - розповів він.  

Екіпажі першої ротації 18-го окремого вертолітного загону ЗС України виконали близько 800 вильотів, провівши в африканському небі понад 1300 годин.

На всі численні запитання представників мас-медіа до українських військових прозвучали цікаві і вичерпні відповіді. Крім цього було продемонстровано документальні відеозйомки та фотографії.

Наприкінці зустрічі від імені земляків журналісти побажали всім нашим миротворцям успіхів у їхній нелегкій службі та привітали з благополучним поверненням на рідну Чернігівщину.

Коментарі (1)

Грек | 2013-01-14 13:26

Крутые черниговские пацаны! )))
Молодцы!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM