Останнє оновлення: 13:11 середа, 7 грудня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / «Дякуємо за службу, солдате!» Звільнено в запас солдатів-відмінників (фото)
«Дякуємо за службу, солдате!» Звільнено в запас солдатів-відмінників (фото)

«Дякуємо за службу, солдате!» Звільнено в запас солдатів-відмінників (фото)

У Гончарівському на Чернігівщині з лав Збройних Сил України звільнена в запас перша партія солдатів-строковиків, які вислужили встановлені строки.

Право на першочергового виключення зі списків особового складу 1-ї танкової бригади отримали кращі сержанти і солдати.

Головними критеріями у визначенні «пільговиків» для командирів підрозділів стали відмінні показники з предметів бойової підготовки, продемонстровані воїнами-танкістами за час усього періоду служби та зразкова військова дисципліна.

Сержанти та солдати прощалися з Бойовим прапором на плацу танкової бригади під урочисті звуки військових маршів. Командир частини полковник Андрій Грицьков вручив грамоти за зразкову службу і висловив слова вдячності від керівного складу військової частини.

Наприкінці урочистих заходів полковник Андрій Грицьков воїнам, які звільняються в запас, побажав знайти своє місце в цивільному житті, а солдатам, які залишаються в частині, - успіхів в їхній нелегкій ратній праці. Командир танкової бригади також попередив солдат про приємну новину, яка чекає вдома «кращих серед кращих». Річ в тім, що на адреси міських та сільських рад за місцем проживання теперішніх «запасників» відправлені листи-звернення, в яких командири підрозділів дякують батькам за виховання їхніх синів.

Загалом цього дня з військової частини від’їхало до рідних домівок 57 юнаків.

Григорій МАЗУР

Фото Віталія КИРИЛОВА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM