Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Велика вода
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/events/216895.html
Попри спеку Радуль та Новосілки і досі відрізані водою

Попри спеку Радуль та Новосілки і досі відрізані водою

Про це "Високому Валу" повідомили в центрі пропаганди управління МНС в області.

 На території Ріпкинського району залишаються перелитими повеневими водами  р. Дніпро:

- ґрунтова автодорога до с. Кукари, на ділянці 10 м, глибиною до 0,5 м (14 господарств, 17 осіб). Сполучення забезпечується човнами;

- автодорога в с. Новосілки, глибиною до 10 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Гадовікова, пров. Зелений  (7 господарств, 13 осіб, з них     1 дошкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено;

- в смт Радуль вул. Новікова, глибиною до 0,6 м. В результаті порушене транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Новікова, пров. Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя (33 господарства, 65 осіб, з них 4 шкільного віку). Сполучення забезпечується човнами.

Об'єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.    



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM