Останнє оновлення: 18:34 понеділок, 25 березня
чупакабра
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Яка вона чернігівська ЧУПАКАБРА
Яка вона чернігівська ЧУПАКАБРА

Яка вона чернігівська ЧУПАКАБРА

В ніч з суботи на неділю у кількох господарствах по вулиці Генерала Авдєєнка невідома тварина знищила кілька десятків кролів.

В господарстві Людмили та Володимира Ширай невідомий звір винищив за ніч п’ятнадцять кролів. Мертві тушки розкладені по-під клітками. Люди кажуть, вночі нічого не чули і не бачили. Втрати підраховували вже зранку.

Володимир Михайлович показує погром, який нічний гість учинив в його господарстві. Зовшіньо кролі ніби-то цілі. Тільки в однієї тваринки випищені тельбухи, але господарі впевнені, що то вже робота не чупакабри.

Слідів тварини на землі немає. Все змив дощ, який йшов уночі. Але на шлях, яким звір просувався до своєї здобичі, вказує чимало детелей – протоптана стежка через город, потовчена лобода під парканом.

Сусід Сергій Петрович теж постраждав від невідомого звіра. Хазяїн з сумом показує своє господарство. В нього, так звана чупакабра теж винищила більше десятка кролів. Проте тут кілька кроликів все ж таки залишилися живими. Що їх врятувало – невідомо.

У Сергія Петровича у дворі завжди чатує вартовий – велика вівчарка. Але саме на ту ніч, собаку відвели стерегти майно в інше господарство. Якби вівчарка була на місці, можливо, попередила б про відвідувача, каже господар.

До речі, інші свійські тварини в обох господарствах не постраждали. Чупакабра, якщо то дійсно була вона, як завжди задовільнилась крольчатиною.

За інф. сайта Чернігівський монітор

Коментарі (5)

Николай | 2011-07-04 16:43

Николай
БонзаНиколай, тебе лавры гения покоя не дают? Все дураки , только ты - умный? Организую лавры местного помоиста и буду тебя регулярно подпитывать помоями.
Бонзик, ты что, директор помойки с широкими полномочиями?)))

Бонза | 2011-07-04 14:31

Николай
Николай, тебе лавры гения покоя не дают? Все дураки , только ты - умный? Организую лавры местного помоиста и буду тебя регулярно подпитывать помоями.

Николай | 2011-07-04 14:16

Николай
Зритель
Ну, так на gorod.cn.ua расстарались. Зато шуму-то от какого-нибудь бешеного хоря.

Зритель | 2011-07-04 14:04

Николай
Это текст сюжета, который прошел по городскому телевидению. Если уже пишите недовольные коментарии, то для начала посмотрите первоисточник. На видео отлично видно, что кроли действительно внешне целые. Придушены - скорее всего - да, но никак не растерзаны. Кишки выпущены только у одного кроля. И это, как объясняют сами хозяева - дело лап и зубов метсных котов. А "От увиденного супруги чуть не упали в обморок" - это уже авторский вымысел, расчитаный на эмоционального читателя. Никто там и не собрался в обморок падать.

Николай | 2011-07-04 13:55

"Зовшіньо кролі ніби-то цілі." Сравниваем с "городом": "Все животные задушены и растерзаны. От увиденного супруги чуть не упали в обморок." - короче, очередной кризис жанра у местных журналистов.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  НБУ закарбував томос у золоті й сріблі. Для колекціонерів

5.ua

RedTram
Загрузка...
Північний вектор