Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Паління / Пожежа
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/events/208090.html
Чоловік учадів від власного недопалку

Чоловік учадів від власного недопалку

У місті Новгород-Сіверський учора о пів на 9 ранку на вул. Леваневського сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено ліжко.

Причина пожежі – необережність господаря під час паління. Сам він з ознаками отруєння чадним газом госпіталізований до Новгород-Сіверської центральної районної лікарні.

Про це Високому Валу повідомили в управлінні з надзвичайних ситуацій та питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у Чернігівській області.

Загалом упродовж минулої доби, понеділка 18 жовтня на Чернігівщині зареєстровано чотири пожежі у побуті.

У Чернігові на вул. Київській о 10 годині сталася пожежа сміття в сміттєпроводі дев'ятиповерхового житлового будинку.

Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У м. Прилуки о 7 годині у 1-му пров. Драгоманова сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю господарчої будівлі, пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі 45 кв. м та покрівлю сусідської господарчої будівлі на площі 12 кв. м.

Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів.

У с. Нова Басань Бобровицького району о 8 годині на вул. Шевченка сталася пожежа дачного будинку. Пошкоджено майно.

Причина пожежі – підпал поки що невстановленою особою.

Раніше, у неділю 17 жовтня у с. Осьмаки Менського району о пів на 23 годину на вул. Шевченка сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 8,0 т сіна.

Ймовірна причина пожежі – підпал. 



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM