Останнє оновлення: 21:26 п'ятниця, 15 лютого
Сенсації нашого села
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Жорстоко замочили звірятко за підозрою в «чупакабрстві». ВІДЕО
Жорстоко замочили звірятко за підозрою в «чупакабрстві». ВІДЕО

Жорстоко замочили звірятко за підозрою в «чупакабрстві». ВІДЕО

Чернігівські селяни таки зловили вбивцю кролів – «чупакабру», а заразом і зробили наукове викриття, – повідомляє ТСН.

Виявилося, що гроза українських селян схожа на тварину, яку майже місяць тому пристрелив техаський фермер.

Вбитий хижак на перший погляд нагадував лисицю породи сфінкс, тобто без хутра, з довгим хвостом і гострими іклами. Дуже любив шовковицю. (А казали - кролів убивав.)

Першими у центрі села Чемер побачили тварину-мутанта двоє дівчат. Кажуть: голова собаки, тіло кенгуру, хвіст опосума, тільки без шерсті. Думали, то примара, наслідок спеки. А тварина зупинилася на дорозі і дала змогу себе розгледіти.

Одна з дівчат покликала батька. Він вийшов на звіра з вилами. Він вистежив звірятко і жорстоко вбив – заколов вилами. Виявилося, що тварина значно менша, ніж звір, якого бачили дівчата.

Відтоді надвір після заходу сонця не виходять, бо вірять, що десь у селі прижилися доросла пара цих істот. Сільський голова задумав на «чупакабр» облаву.

Тіло вбитого звіра відвезли на розтин. Хто це, ветеринари так і не встановили. Лише те, що самець, від народження йому місяць-два. Хутра майже немає, у тварини неприродно великий хвіст, п'ять пальців на передніх лапах, чотири – на задніх, довгі вуха та ікла, завеликі, як на малюка, і дуже гострі. Огляд внутрішніх органів здивував ще більше.

Віра Пеклуха, лікар-серолог каже: «Виявили, що немає товстого відділу кишківника, це нас дуже здивувало, а сліпий відросток дуже маленький. А при розтині шлунка знайшли лише ягоди шовковиці».

Тобто «чупакабра» має ікла хижака – а їсть ягоди; схожа на лисицю – а стрибає, мов кенгуру. Глибокого дослідження ветеринари не робили, тіло загадкової «чупакабри» кремували. Зоологи розчаровані, адже знахідка тягне на наукове відкриття. Впевнені, у Євразії таких тварин просто не повинно бути.

У Чемері ж тепер неспокійно. Вночі люди чують, як доросла «чупакабра» сумує за малям.

Коментарі (3)

ЧупакабраФан | 2010-08-10 21:26

Ботан
+1

Ботан | 2010-08-07 02:24

До речі, той факт що австралійці пропонували великі гроші за це диво, можливо, пояснює таке швидке і невмотивоване "кримірування" залишків. Може і не було ніякого "кримірування", а залишки вже на пів-дорозі до Сіднея?

Ботан | 2010-08-07 02:07

Щось до мене закралась підозра, що ця тваринка дуже схожа на Тасманійського сумчастого вовка, Тилацина (Thylacinus cynocephalus) який вважається вимерлим. Але природа доводила не одноразово що такі начебто винищені тварини можуть з'являтися знову (як це було свого часу із древньою рибиною Латимерією).
До того ж, у 1999 році австралійці намагались відновити вид за допомогою зразків ДНК які були взяті у залишків заспиртованих цуценят цього вовка які зберігаються в музеї понад 100 років.
Збігаються і деякі характеристики будови тіла із тією тваринкою, яка загинула під вилами у Чемері - тонкий хвіст, будова щелеп із міцними іклами, задні кінцівки які дозволяли тилацину і стрибати і ходити.
До-речі цікавий факт до уваги того селянина із вилами -
у березні 2005 р. австралійський журнал The Bulletin запропонував 1,25 млн австралійських доларів нагороди тому, хто спіймає живого тилацина, але безуспішно.
Ось тут детальніше - ru.wikipedia.org/wiki/Тасманский_волк
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок Президенту України від дитячого будинку

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор