
Дві особи загинули під час пожеж на Чернігівщині 24 грудня
Дві людини загинули під час пожеж житлових будинків на території Чернігівської області у четвер, 24 грудня.
Про це Високому Валу повідомили в управлінні з надзвичайних ситуацій та питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у Чернігівській області.
Тіло господарки, 1922 року народження виявлено на місці пожежі у с. Форостовичі Новгород-Сіверського району о пів на 7 годину ранку на вул. Пісчаній. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття.
Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.
Тіло господаря, 1942 року народження виявлено на місці пожежі у с. Сокиринці Срібнянського району о пів на 21 годину на вул. Димитрова. Вогонь знищив покрівлю, пошкодив стіни.
Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Загалом упродовж минулої доби зареєстровано чотири пожежі.
В смт Сосниця о 9 годині на вул. Б.Хмельницького сталася пожежа житлового будинку. Знищено перекриття та стіну на площі 1 кв.м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні опалювальної печі.
У с. Новий Биків Бобровицького району о пів на 23 годину сталася пожежа не експлуатованої будівлі на вул. Промисловій. Знищено 150 кв. м покрівлі. Причина встановлюється.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5884 |
Посилання до теми:
22.12.2009 Як безпечно відгуляти Новий рік. Пам’ятка керівника
22.12.2009 Небезпечна піротехніка. Застереження
21.12.2009 Пожежі: Лазня може перетворитися на крематорій
17.12.2009 Стережіться! Печі загрожують життю
17.12.2009 Чернігівщина у вогні: 16 пожеж, два трупи
11.12.2009 Два жителя Чернігівщини загинули під час пожеж 10 грудня
Додати коментар: