Останнє оновлення: 09:23 субота, 21 травня
Епідемія грипу
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / 6 життів забрала епідемія грипу в Чернігові

6 життів забрала епідемія грипу в Чернігові

342 особи, з яких 4 знаходяться в реанімаційних відділеннях, перебувають на стаціонарному лікуванні в медичних закладах Чернігова внаслідок епідемії гострих респіраторних захворювань станом на кінець вчорашнього дня.

Про це на розширеній нараді в міській раді повідомив головний санітарний лікар Чернігова Іван Макаренко.

Епідемія гострих респіраторних захворювань, що триває в нашому місті вже третій тиждень, поступово йде на спад.

За словами головного лікаря Чернігівської СЕС Івана Макаренка про це говорить і кількість звернень застуджених громадян до лікувальних закладів Чернігова, яка зменшується з кожним днем.

Між тим епідеміологічний поріг в нашому місті ще й досі перевищений більш ніж на 40%.

 - За інформацією на кінець вчорашнього дня, - говорить пан Макаренко, - на стаціонарному лікуванні в медичних закладах міста із застудними захворюваннями перебувають 342 особи, причому 4 – в реанімаційних відділеннях. Загалом, з початку епідемії в Чернігові зафіксовано 6 летальних випадків – всі від пневмонії. Наявності у померлих вірусу «свинячого» грипу не виявлено.

Також третій тиждень тривають в нашому місті і певні обмежувальні заходи, зокрема карантини у всіх видах навчальних закладів та дитячих садках.

- До кінця тижня права на подовження чи припинення обмежувальних заходів будуть передані місцевим адміністраціям, - припускає начальник управління охорони здоров‘я Чернігівської міської ради Юрій Бойко. – Ми ж, у свою чергу, проаналізуємо перевищення епідеміологічного порогу в четвер-п‘ятницю, після чого зможемо дати свої висновки щодо подовження чи припинення карантину у навчальних закладах та дитячих садках. На мою думку, про відновлення навчання у школах слід ще недільку подумати, а от у вищих навчальних закладах та дитячих садках карантин слід знімати вже з понеділка, – зазначив пан Бойко у міській раді. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM