Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Жительку Чернігівщини підозрюють у торгівлі гуманітарною допомогою на майже 500 тисяч гривень
Жительку Чернігівщини підозрюють у торгівлі гуманітарною допомогою на майже 500 тисяч гривень

Жительку Чернігівщини підозрюють у торгівлі гуманітарною допомогою на майже 500 тисяч гривень

Жительку Чернігівської області підозрюють у продажі гуманітарної допомоги, яку вона мала доставити у Новгород-Сіверську громаду для потреб населення та територіальної оборони. Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

За даними слідства, одна з громадських організації уповноважила жінку доставити вантаж з гуманітарною допомогою вартістю майже півмільйона гривень до Новгород-Сіверської громади.

Проте замість цього, підозрювана реалізувала частину продукції та домовилася з покупцем про продаж йому частини партії гуманітарної допомоги вартістю 464 тисяч гривень, але через причини, які від неї не залежать, вона не змогла цього зробити.

Викрили жінку під час продажу продуктів харчування, засобів особистої гігієни, одягу та амуніції вже на території іншої громади.

Жительці Чернігівщини повідомили про підозру у продажі гуманітарної допомоги у значному розмірі під час воєнного стану (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 201-2 КК України).

Досудове розслідування триває.

Коментарі (1)

Гена Ветров | 2022-08-23 22:43

Откупится и снова будет торговать.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM