Міщука, підозрюваного у смертельній ДТП, апеляційний суд залишив під вартою
29 грудня апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу депутата Бахмацької міської ради Віктора Міщука. І залишив без змін ухвалу суду першої інстанції щодо тримання його під вартою 60 діб без права внесення застави.
Нагадаємо, 20 грудня Бахмацький районний суд обрав Віктору Міщуку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.
18 грудня у Бахмачі депутат міської ради від фракції "Рідний дім" Віктор Міщук збив велосипедиста та намагався втекти з місця аварії, однак не впорався з керуванням і з'їхав у кювет.Велосипедист від отриманих травм помер дорогою до лікарні. Міщука підозрюють у тому, що на момент ДТП той перебував у стані алкогольного сп'яніння. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Речниця поліції області Наталія Слабеняк розповіла,що після цієї аварії депутат категорично відмовився від проведення медичного обстеження. Дозвіл на відбір сечі і крові на аналізи поліцейські отримали на наступний день після ДТП за ухвалою суду.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 1567 |































Додати коментар: