Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
Ювенальна поліція
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / На Чернігівщині з початку року притягнули до відповідальності 709 батьків
На Чернігівщині з початку року притягнули до відповідальності 709 батьків

На Чернігівщині з початку року притягнули до відповідальності 709 батьків

Співробітники ювенальної превенції поліції області спільно зі Службою у справах дітей провели 1175 профілактичних рейдів до родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

– Нині на Чернігівщині налічується 628 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Ювенальні поліцейські регулярно проводять профілактичні рейди в сім’ях, що потребують додаткової уваги та контролю з боку поліції. З початку цього року провели 1175 таких рейдів. Передусім, поліція та представники Служби у справах дітей, перевіряють умови проживання родин, виконання батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей всім необхідним для їх життя, навчання та розвитку, – говорить начальник ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.

В ході профілактичних рейдів поліцейські виявили 399 дітей без належної опіки та піклування, 76 дітей вилучили з сімей.

Співробітники ювенальної превенції склали на батьків 709 адміністративних протоколів за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

– Поліція й надалі проводитиме профілактичні відпрацювання в усіх куточках Чернігівської області. З членами всіх родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, ювенальні поліцейські проводять роз’яснювальні бесіди щодо забезпечення належного виконання батьківських обов’язків та недопущення жорстокого поводження з дітьми, – підсумувала Оксана Огненко.

За матеріалами сектора комунікації поліції Чернігівської області

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM