Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
офіційно*
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Вирок за вчинення сімейного насильства

Вирок за вчинення сімейного насильства

Срібнянським районним судом Чернігівської області 1.07.2021 винесено обвинувальний вирок стосовно мешканки Срібнянської громади, яка систематично вчиняла сімейне насильство щодо своєї ж малолітньої дитини.

Як встановлено вироком суду, громадянка протягом року щонайменше двічі вчиняла психологічне насильство відносно свого малолітнього сина, за що притягувалась до адміністративної відповідальності за ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Продовжуючи свою протиправну поведінку дана громадянка в березні поточного року під час чергового конфлікту з дитиною нанесла синові удар по голові дерев’яною палицею, причинивши забійної рани лобної ділянки, що відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень. За таких обставин її дії кваліфіковано як кримінальний злочин за ст.126-1 КК України.

Вироком суду обвинувачена визнана винною у вчиненні інкримінованого злочину та їй призначено покарання в вигляді громадських робіт терміном 240 годин. Вирок набере законної сили 01.08.2021.

Публічне обвинувачення в судовому засіданні підтримувалось Прилуцькою окружною прокуратурою.

Прилуцька окружна прокуратура

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM