Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Обвинувальний акт за створення наркопритону
Обвинувальний акт за створення наркопритону

Обвинувальний акт за створення наркопритону

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за організацію, утримання та надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів, а також у придбанні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту (ч.ч.1, 2 ст.317, ч.1 ст.309 КК України).

Прокуратурою висунуто обвинувачення неодноразово судимому 34-річному місцевому мешканцю в тому, що починаючи з березня 2021 року обвинувачений, використовуючи квартиру за місцем свого проживання в одному з багатоквартирних будинків по вул.Мазепи у м.Чернігові організував, утримував та надавав місце для вживання наркозалежними особами наркотичних засобів.

Крім того, під час проведення обшуку за місцем проживання обвинуваченого виявлено та вилучено пакети з речовиною рослинного походження – канабісом.

Наразі чоловік, якому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM