Останнє оновлення: 17:44 п'ятниця, 30 жовтня
ДФС
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / В Україні викрили багатомільйонну схему з ухилення від сплати податків
В Україні викрили багатомільйонну схему з ухилення від сплати податків

В Україні викрили багатомільйонну схему з ухилення від сплати податків

Податкова міліція Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) під процесуальним керівництвом офісу Генерального прокурора викрила масштабну схему ухилення від сплати податків.

Як повідомила прес-служба ДФС, дана схема дозволила протягом 2018-2019 років сформувати фіктивний податковий кредит з ПДВ на загальну суму 260 млн грн.

"Так, в ході досудового розслідування встановлено, що низкою підприємств реального сектора економіки, що належать одному власнику, протягом 2018-2019 років сформовано схематично податковий кредит з ПДВ на загальну суму 260 млн грн", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що представники зазначених підприємств купували сільськогосподарську продукцію у жителів сіл і власників приватних садиб за готівкові кошти. Надалі покупку такої продукції документально оформляли, як нібито придбану у підприємств - юридичних осіб. Існували ж такі підприємства лише на папері.
В ході слідчих дій були допитані керівники зазначених фіктивних компаній, які підтвердили свою непричетність до їх створення і функціонування.
"В результаті були проведені обшуки в Кіровоградській області та в Києві. В ході обшуків вилучено готівкові кошти в сумі майже 45 млн гривень, які призначалися для придбання сезонного врожаю - зернових культур. А також було вилучено 10 печаток підконтрольних підприємств та бухгалтерську документацію, що підтверджує незаконну діяльність", - повідомили в ДФС.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

Коментарі (1)

Да уж | 2020-09-24 07:46

Самі створили ці схеми самі викрили толку ніякого а показники роботи начебто гарні, коли вже припиняться ці ігри і почнеться справжня робота- схоже що не скоро...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM