Останнє оновлення: 12:29 неділя, 27 вересня
погрози
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Судді з Чернігівщини погрожували невідомі
Судді з Чернігівщини погрожували невідомі

Судді з Чернігівщини погрожували невідомі

Суддя Менського районного суду Чернігівської області Андрій Слісар інформує, що у його провадженні перебувала цивільна справа за позовом про стягнення коштів. Про це повідомив пресцентр судової влади України.

 У зв’язку з тим, що позовна заява не відповідала вимогам статей 175 і 177 Цивільного процесуального кодексу України (позовна заява; документи, що додаються до позовної заяви), ухвалою суду від 15 березня 2019 року справу залишено без руху та надано строк позивачу для усунення відповідних недоліків.
Слісар зазначає, що у встановлений строк позивач недоліки не усунув, тому ухвалою суду позовна заява з додатками була йому повернута.
11 березня 2020 року до суду надійшов лист адресований судді Чепурко В.О., що не працює з 2015 року, та судді Слісару від осіб, які не є учасниками вказаної цивільної справи, у якому зокрема вказано, що «при негативному рішенні Ваші будинки будуть покарані і поліція Вам не допоможе».
Слісар вважає, що вказана заява направлена до суду з метою тиску на нього та містить погрози знищення належного йому та його родині майна, в наслідок чого це викликає у нього побоювання за своє життя та здоров’я та за життя та здоров’я своїх близьких.
Суддя звернувся до Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора з повідомленням про втручання у діяльність судді щодо здійснення правосуддя та висловлює прохання вжити відповідних заходів реагування.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО