П’яний водій з хвостом пропонував «порішати на місці»
23 червня близько десятої ранку поблизу Валу екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль Hyundai Sonata, який в’їжджав у місто з боку Києва.
У авто був відірваний задній бампер, який волочився ззаду.
А водій, як то кажуть, «мав зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння».
Також практично одночасно на службовий планшет патрульним надійшло орієнтування, що кілька хвилин тому на автодорозі М-01 поблизу села Количівка сталася дорожньо-транспортна пригода за участю авто такої ж марки та кольору, а також характерними механічними пошкодженнями. Авто з місця ДТП поїхало у напрямку Чернігова.
33-річний водій як почув від поліцейських про ДТП та підозри у сп’янінні, одразу запропонував «вирішити» ситуацію без оформлення адміністративних матеріалів.
Однак, як бачимо, у тих працювали відеокамери. А самі чомусь використовували іноземну мову держави-агресора.
Громадянин не заперечував, що вживав алкоголь, але, намагаючись уникнути відповідальності, виправдовував свої дії негараздами в особистому житті.
Після неодноразових попереджень про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди поліцейському і пояснень, що вся розмова фіксується на відеокамеру, інспектори були змушені викликати слідчо-оперативну групу для фіксації протизаконних дій з боку водія.
Складено три адміністративних протоколи: за ст. 130 (керування п’яним), ст. 124 (порушення ПДР з пошкодженням транспорту) та ст. 122-4 (залишення місця ДТП) КУпАП.
І авто відібрали.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3039 |



















Додати коментар: