Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
Вирок
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Штраф за хабар, а хабар – за пивний намет
Штраф за хабар, а хабар – за пивний намет

Штраф за хабар, а хабар – за пивний намет

Залишено в силі вирок суду стосовно головного спеціаліста відділу Чернігівської районної державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Діло було так.

У травні 2017 року до обвинуваченого звернулася особа з приводу виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, а саме: встановлення торгівельної палатки з продажу пива та продуктів харчування в с. Брусилів Чернігівського району.

У свою чергу, обвинувачений, маючи намір використати свої повноваження для отримання неправомірної вигоди, запропонував заявнику надити кошти у сумі 200 доларів США за оформлення ним паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

У подальшому, після виготовлення документу, головний спеціаліст відділу з питань містобудування, архітектури, екології та житлово-комунального господарства Чернігівської РДА одержав неправомірну вигоду у розмірі 200 доларів США.

А сталося зрештою так.

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 04.05.2018 головного спеціаліста відділу з питань містобудування, архітектури, екології та житлово-комунального господарства Чернігівської РДА визнано винуватим в отриманні хабара (ч. 3 ст. 354 КК – одержання працівником держустанови, який не є службовою особою, неправомірної вигоди за вчинення таким працівником в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданого йому становища).

Колегією суддів Чернігівського апеляційного суду у грудні цього року вирок місцевого суду залишено в силі. Обвинуваченому призначено покарання у виді штрафу у розмірі 8 500 грн.

Вирок набрав законної сили.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM