Пенсіонер-сутенер. Фото
Поліцейські з відділу боротьби з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області встановили та затримали 58-річного чернігівця, який влаштував у своїй квартирі бордель.
«Просунутий» пенсіонер шукав клієнтів та «обслугу» через Інтернет.
Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП в Чернігівській області.
В ході моніторингу соціальних мереж увагу поліцейських привернули оголошення одного з громадян, який на сайті пропонував неповнолітнім дівчатам з м. Чернігова та області підзаробити наданням сексуальних послуг за матеріальну винагороду.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження та розпочаті всі необхідні слідчо-розшукові дії. Було задокументовано чотири факти зведення неповнолітніх дівчат - мешканок Чернігова з клієнтами, для надання сексуальних послуг. Половину їх заробітку підприємливий пенсіонер забирав собі.
Після зібрання достатньої кількості доказів та фактів протиправної діяльності підозрюваного, його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, було затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Чоловіку інкримінується утримання місць розпусти та втягнення неповнолітніх у заняття проституцією. Відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 302 (утримання місць розпусти) та за ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Згідно першої статті підозрюваному загрожує від двох до семи років позбавлення волі, згідно ж другої — ув’язнення на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
У затриманого вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку, яку відправлено на експертизу, а також грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7043 |



















Додати коментар: