Останнє оновлення: 21:45 вівторок, 28 червня
«Органи»
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/adventure/244250-print.html
Прокурор Носенко вислухав чотирьох «зеків»

Прокурор Носенко вислухав чотирьох «зеків»

Прокурор Чернігівської області Віктор Носенко 23 лютого провів виїзний прийом громадян у Новгород-Сіверському відділі Менської місцевої прокуратури та засуджених в установі виконання покарань №31.

Про це Svoboda.FM повідомили у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації прокуратури Чернігівської області.

Жителі Новгород-Сіверщини порушували питання здебільшого щодо незаконних дій працівників міліції під час проведення досудового розслідування, діяльності органів місцевого самоврядування при здійсненні своїх обов’язків, порушення вимог пенсійного законодавства, порядку виконання судових рішень тощо.

Прокурор області вислухав усіх восьми громадян, яких прийняв, роз’яснив вимоги чинного законодавства, деякі прийняв до розгляду.

Цього ж дня керівник прокуратури області в межах повноважень, з метою реалізації конституційної функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, провів прийом засуджених в установі виконання покарань №31.

На особистий прийом звернулося 4 засуджених з питаннями застосування Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» від 26.11.2015 № 838-VIII, порядку розгляду звернень, роз’яснення норм кримінально-виконавчого законодавства тощо. Засудженим надано вичерпні відповіді з роз’ясненням закону.

Перебуваючи на режимній території, прокурор області особливу увагу приділив питанню дотримання прав засуджених під час відбування покарання.

Довідка
У Новгород-Сіверській установі виконання покарань №31 утримується 128 осіб, із яких 75 відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

З актуальним графіком виїздів, а також розкладом прийому громадян у прокуратурі Чернігівської області можна ознайомитись у розділі «Приймальня громадян» на офіційному веб-сайті прокуратури Чернігівської області.закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM