Останнє оновлення: 18:29 понеділок, 17 листопада
Резонанс
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/adventure/224318.html
 Підозрюваний у вбивстві 4-річного Артемка - в СІЗО

Підозрюваний у вбивстві 4-річного Артемка - в СІЗО

Деснянський суд Чернігова обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підлітку, підозрюваному у вбивстві в м. Чернігові 4-річної дитини.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-секретар прокуратури м. Чернігова Наталія Чусь.

За її словами таке рішення суд ухвалив 8 червня за клопотанням слідчого та прокурора, який здійснює процесуальне керівництво в цьому кримінальному провадженні.

Щодо неповнолітніх тримання під вартою як запобіжний захід застосовується у виключних випадках.

Напередодні, 7 червня, цьому затриманому було вручено письмове повідомлення про підозру.

Чусь послалась на процесуального керівника у даному кримінальному провадженні, старшого прокурора прокуратури м. Чернігова Андрія Висоцького і навела його слова:

«Зараз проводиться повний комплекс необхідних слідчих дій. Прокуратурою міста надані письмові вказівки щодо провадження досудового розслідування, на виконання яких буде здійснено ряд експертиз та розшукових і слідчих дій, направлених на повне та всебічне дослідження обставин справи і покликаних забезпечити прийняття законного рішення».

Як повідомляв «Високий Вал», міліція знайшла 15-го підлітка який ґрунтовно підозрюється в убивстві 4-річного хлопчика.

До теми:

Вбивця 4-річного Артема уже вбивав і захоплювався неохристиянством? (відео)

Міліція розповіла подробиці вбивства 4-річного Артемки (фото)
Поранений 4-річний Артем помер у кареті швидкої (фото)

Останній день Артема Кукурузи (відео)

Коментарі (2)

Слідчий | 2013-06-12 08:02

BG
Знайдено знаряддя вбивства

BG | 2013-06-12 07:46

Мало того, що окрім начебто зізнання доказової бази жодної немає, так він ще й підозрюється не обґрунтовано, а "ґрунтовно". Все більше складається враження, що знайдено просто "терпилу", а справжній злочинець гуляє на волі і шукати його ніхто не збирається.


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM