
Алхімік добував бензин(фото)
Талалаївська міліція спільно зі співробітниками державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили та задокументували підпільний цех з незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів, а саме пально-мастильних матеріалів.
Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.
30-річний чоловік, не будучи зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності, та не маючи спеціального дозволу (ліцензії) на право виготовлення та розповсюдження пально-мастильних матеріалів, займався виготовленням сурогатного пального на території недіючого асфальтного заводу в Талалаївці.
І хоча алхімік був знайомий з крекінг-процесом лише зі шкільної програми, цих знань йому вистачило аби виготовити саморобний пристрій, що переганяв сиру нафту на газолін. Після додавання до цієї каламуті присадок спритник отримував щось схоже на бензин марки «А-76». Чолов'яга продавав цей сурогат дрібними партіями місцевим жителям.
Під час огляду одного з приміщень заводу оперативники виявили та вилучили 12 тонн сирої нафти, понад
Слідчим відділенням Талалаївського райвідділу УМВС в області відносно підозрюваного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Правопорушення карається штрафом від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5270 |
Коментарі (3)
Vlad Sirotenko | 2012-08-16 21:05
Николя | 2012-08-16 10:49
крук | 2012-08-16 09:33