Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Голова і хабар – це вже синоніми?
Голова і хабар – це вже синоніми?

Голова і хабар – це вже синоніми?

Співробітники місцевого райвідділу міліції спільно з колегами з обласного управління внутрішніх справ у ході перевірки отриманої інформації затримали «на гарячому» під час отримання хабара держслужбовця 4 категорії 7 рангу.

Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.

Діючи з метою особистого збагачення, посадовець вимагала та отримав від жителя смт Ладан хабар загальною сумою близько 400 доларів США та 800 гривень за прийняття останнього в члени добровільної народної дружини.

Процес передачі грошей відбувався в службовому кабінеті. Предмет хабара - грошові кошти, вилучили та додали до справи як доказ.

За вказаним фактом прокуратурою Чернігівської області відносно посадовця порушено кримінальну справа за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара), що передбачає позбавлення волі на термін від восьми до дванадцяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Держслужбовець надав правдиві свідчення, йому призначено міру запобіжного заходу підписка про не виїзд. Слідство триває. 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM