Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Отакої!
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Зварич буде головним по баланді?
Зварич буде головним по баланді?

Зварич буде головним по баланді?

Колишній глава Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич може стати завідувачем їдальні в колонії з боку ув'язнених. Про це пише газета «Сегодня».

«У нас з'явилася інформація, що він буде завідувачем їдальні з боку ув'язнених. Правда, сам Ігор давно не виходив на зв'язок, це на нього не схоже », - повідомляють виданню колишні сусіди судді по Лук'янівського СІЗО. 

У той же час в Чернігівському обласному управлінні Державної пенітенціарної служби повідомили, що поки Ігор Зварич живе в колонії на загальних підставах . 

«Цього засудженого перевели з карантинного блоку на територію колонії, він живе в загоні разом з іншими ув'язненими на загальних підставах (в загоні - від 20 до 50 осіб)», - кажуть пенітенціарії. Крім того, поки ані захист пана Зварича, ані тюремники не готові сказати, чи буде він працювати в колонії.

Нагадаємо, Ігоря Зварича етапували з Київського СІЗО до Менської виправної колонії на початку квітня. Як відомо, 20 вересня минулого року Оболонський райсуд Києва засудив Ігоря Зварича до 10 років позбавлення свободи. Колишньому судді інкримінували отримання хабарів в особливо великих розмірах. 

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM