Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
версії
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Як у Чернігові шукають "терористів"
Як у Чернігові шукають терористів

Як у Чернігові шукають "терористів"

1 травня, у День солідарності трудящих, чернігівські працівники органів внутрішніх справ почали за вже напрацьованою схемою відвідувати, телефонувати, опрацьовувати тих, хто на їх думку має відношення до «закладки вибухового термосу», повідомляє чернігівський інформаційно-аналітичний часопис "Північний Вектор".

Справа в тому, що в центрі міста пролунав невеличкий вибух. Міліціонери знищили предмет схожий на вибуховий пристрій – термос із розташованим поруч мобільним телефоном.

Було відкрито кримінальну справу за ч.4 ст.269 ККУ і розпочато слідчі дії, до них входить (чомусь!?) і опитування колишніх та нинішніх членів чернігівських патріотичних організацій. Дехто з хлопців поспішно покинув місто, перебрався на дачу або до родичів в село.

Малойомовірно, що з такою прискіпливістю, і чи взагалі допитували, міліціонери членів комсомольських, проросійських козацьких та інших антидержавних організацій, що існують в Чернігові.

Події у провінційному Чернігові нагадують пародію Дніпропетровських: там пролунало декілька вибухів з десятками постраждалих, у Чернігові правоохоронці самі відшукали і знищили термос, там затримано декілька десятків патріотично налаштованих громадян, у нас же, на сьогодні, нікого, проте  вже  лунають телефонні дзвінки, відбуваються візити до приватних помешкань із запитаннями: «Що Ви знаєтє про вчорашній вибух? Що Ви робили вночі з 29-го на 30-те квітня? Хто б це міг зробити?», а якщо немає потрібної мілціонерам людини вдома: «А як його знайти? А який номер його мобільного телефону?».

Хотілося б нагадати працівникам правоохоронних органів, про минулорічні події, тоді через 15 хвилин після початку Нового Року спалахнув намет похідної церкви УПЦ МП під Свято-Катерининською церквою, обласне керівництво УМВС висунуло версію про  підпал, інші версії, наприклад пожежа з вини пічки, не розглядалися.

Близько сотні допитів, декілька сотень опитаних не принесли жодного результату. На сьогодні слідчі органи відмовилися від цієї версії,але не придумали нової, справа зависла, проте залишилися напрацьовані методи (реєстр тих, кого можна «пресанути»), які правда ведуть «в нікуди».

Насамкінець, враховуючи минулорічний особистий досвід, хотілося б побажати витривалості хлопцям яких будуть «пресувати», а міліціонерам здорового глузду.

За повідомленням джерел із правоохоронних органів станом на 15.30 “опера” відвідали помешкання голови політичної партії КУН, обласної організації “Молода Просвіта”, члена проводу ГО “Тризуб” ім. С. Бандери та інших (кого застали вдома, на роботі).

До речі, під час останнього політичного ток-шоу «Шустер Live» голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок звинуватив першого заступника міністра внутрішніх справ Віталія Ратушняка у політичних переслідуваннях.

Адже його підлеглі замість дійсного розслідування терористичних актів почали проводити допити та затримання членів місцевих патріотичних організацій, в тому числі й “свободівців”. У відповідь Віктор Ратушняк оголосив: що міліція згідно Конституції України знаходиться поза політикою.

"Північний Вектор"

Коментарі (5)

Алекс | 2012-05-03 17:01

двуязичіє
Міністр-фігура політична

двуязичіє | 2012-05-03 16:39

"Віктор Ратушняк оголосив: що міліція згідно Конституції України знаходиться поза політикою"
А присутність міністра МВС на з"їзді ПР, нещодавно, це що? Можливо міністр на з"їзді на дверях "швейцаром" підробляв, чи в якості ППСника громадський порядок охороняв?

Николай | 2012-05-03 12:26

"у нас же, на сьогодні, нікого" - это повезло, что не объявлена награда за поимку "террористов". А то в ход пойдет, как в Днепре, и "хулиганка", и наркота: "заступник начальника обласного кримінального розшуку Руслан Стояновський проявив справжню міліцейську кмітливість – він ще й підкидає кандидатам на терористів пакуночки з амфетаміном", "впадає в око процесуальна новація, запроваджена на виконання вказівки Президента – у всіх адміністративно затриманих «за дрібне хуліганство» вдома проводяться обшуки слідчими СБУ".
http://maidan.org.ua/2012/05/novi-zhertvy-dnipropetrovskoho-vybuhu/

Пакуль | 2012-05-03 12:15

однім мєстом-чьойто будет…

Пакуль | 2012-05-03 12:14

Маразм крєпчал…Кожа на казирьке опера Пупєнко пратівно рипела,он рвал і метал,єто же нада-забить термос с прасроченим кохвієм і старенькую Нокію возлє мусорки на площаді…Да погулялі на славу,на партупеє вісел чей то женскій ліхчик…,єшо помнітся падал,на тильной сторонє ладоні бил розмазан собачій кизяк..Да погулялі наславу…
 Но терзалі смутниє сомнєнья, зачем спрашуєтся нада било звоніть на Шевчєнко 13 і прикаливатса про взривноє устройство…Пупєнко похолодєл,он прохвесіонально чувствовал
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM