Останнє оновлення: 07:35 вівторок, 22 січня
Нелегальні наркотики / Вилучення
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / 152 кг кокаїну намагалися ввезти до України
152 кг кокаїну намагалися ввезти до України

152 кг кокаїну намагалися ввезти до України

У результаті довготривалої спецоперації ліквідовано транснаціональний канал контрабанди важких наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

Операцію проводили Служба безпеки України, Адміністрація по боротьбі з наркотиками США (DЕА, Варшавський офіс) та Державна митна служба України.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба Державної митної служби України.

29 червня під час посиленого митного догляду судна, яке прибуло з Чілі до Одеського морського порту, правоохоронці виявили 152 кг кокаїну. Наркотичний вантаж був прихований у спеціально обладнаних схованках в середині 200 палубних дошок.

Згідно із заявленими для митного оформлення документами, контейнер з дошками у кількості 8,7 тис. шт. загальною вагою 2,3 тонни переміщувався з Болівії на адресу одного з українських товариств.

Під час огляду за допомогою пересувного рентген-апарату було встановлено, що всередині дошок знаходяться поліетиленові брикети з порошкоподібною речовиною білого кольору.

Всього вилучено 572 брикети (близько 265 грамів кожний) загальною вагою 152 кг. Це найбільша партія кокаїну, вилучена українськими правоохоронцями за останні 12 років.

Експрес-аналіз виявленої речовини дав позитивний результат на кокаїн.

Наразі здійснюються заходи, спрямовані на документування та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до організації та вчинення контрабанди наркотичних засобів. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Біля заправки, що «притягує» ДТП, знову зіткнення

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор