«Регулювальник» Антошин мав би сидіти за гратами?
Начальник управління ЖКГ Чернігівської міськради Вадим Антошин, що полюбляє останнім часом регулювати рух на чернігівських вулицях, не має на це права.
Перехрестя проспектів Миру і Перемоги, вулиць Проектної та Першого травня, проспекту Миру і вулиці Бойової... Це неповний перелік місць його сумнівних «трудових подвигів», які можуть бути класифіковані за статтею 343 Кримінального кодексу України.
Головний комунальник міста Вадим Антошин зі смугастим дубинцем регулював рух, нібито допомагаючи інспекторам ДАІ.
– Ніхто, крім співробітників ДАІ, не має права регулювати рух на дорогах, – сказав начальник ДАІ міста Чернігова Микола Ольховик. – Жезл Антошину ніхто не давав: у нього в руках була дерев'яна бита, розфарбована під жезл.
Втім, кореспондентам вдалося з'ясувати, що жезл у Антошина був справжній, позичений у ДАІшника.
Втручатись у діяльність співробітника ДАІ та ще й видавати себе за такого пан Антошин не соромився навіть перед фотокамерами.
Згідно зі статтею 343 Кримінального кодексу України порушникові загрожує штраф від 850 до 3400 гривень або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців.
У той же час своїми прямими обов'язками Вадим Леонідович явно зневажає, оскільки тротуари схожі на ковзанку. А чернігівці тим часом поповнюють ряди "клієнтів" травматологічних пунктів.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 12637 |



















Коментарі (7)
приход | 2010-01-27 01:23
Стах как всегда обгурится и жжёт ))))
ыыыыыыыы
читатель | 2010-01-19 13:47
небайдужий | 2010-01-19 09:15
Гость | 2010-01-18 17:42
Ухты! Неужели такие жезлы как на фото стали гаишникам выдавать???
Гость | 2010-01-18 17:02
Данилець | 2010-01-18 15:38
Андійя | 2010-01-18 15:24