Останнє оновлення: 11:02 понеділок, 19 квітня
Земля / Дерибан
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/adventure/196227.html
Посадовці Славутича попались на дерибані землі

Посадовці Славутича попались на дерибані землі

Двоє високопосадовців з міста Славутича одержали в свою приватну власність земельні ділянки на підставі фіктивних документів.

Документи склали службові особи сільради с.Неданчичи Ріпкинського району Чернігівської області. Ділянки знаходяться за 2 км від Славутича. Одна з них має площу 8,7 соток, друга — 24 сотки.

Щодо обох ділянок на підставі документів, виданих сільською радою, вже отримані Державні акти на право власності.

Про це Високому Валу повідомила Наталія Чусь, прес-секретар прокурора Чернігівської області.

Між тим, прокурорська перевірка дотримання вимог земельного законодавства виявила факт видачі працівниками сільської ради щодо цих земельних ділянок завідомо неправдивих документів. А саме, документів про відповідне рішення сесії ради, якого депутати насправді не приймали.

За цим фактом щодо службових осіб сільської ради прокуратура Ріпкинського району порушила кримінальну справу за ч.1 ст.366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих документів) і ч.1 ст.364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Обставини справи зараз з’ясовує слідство. А долю приватизованих у такий спосіб земельних ділянок визначатиме суд. Про це повідомив прокурор Ріпкинського району Андрій Криворучко.

Порушення порядку надання земельних ділянок у власність та користування є зараз одним з основних видів порушень, які виявляються правоохоронними та контролюючими органами в сфері земельного законодавства.

При цьому нерідко викриваються і факти кримінально карних діянь. 15 кримінальних справ за такими фактами порушили прокурори на Чернігівщині у 2008 році.

Також у ході нагляду за дотриманням земельного законодавства постійно вживаються й інші заходи прокурорського реагування. За рік по області з земельних питань внесено 158 прокурорських протестів на рішення органів державної влади і самоврядування, які задоволено.

До інших видів відповідальності (крім кримінальної) притягнуто 135 посадових осіб. За актами прокурорського реагування відшкодовано 215 тис. грн і повернуто 1818 га незаконно наданих земель.

Іншими актуальними порушеннями законодавства про землю, як показують результати перевірок, в нашій області є самовільне зайняття земельних ділянок і використання земельних ділянок без оформлення правовстановлюючих документів.

Коментарі (1)

zzz | 2009-03-13 09:08

питання треба ставити не про посадовців Славутича, тим більше, що це Київська обл., а про те, як МІСЦЕВІ голови сільських рад за хабарі сприяють дерибану.


закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM