
9.09.2023 16:42
SVOBODA.FM
Перший візит глави МЗС Японії до Києва за весь час війни: що обговорюватиметься на зустрічі
З моменту початку повномасштабного вторгнення РФ у нашу країну, Японія почала масштабну підтримку України, не афішуючи подібну допомогу, здебільшого — у вигляді нелетального оборонного обладнання, що може бути використане й для виявлення ударних безпілотників, і, імовірно, незабаром відправлення таких вантажів розширяться.
13:55Зеленський провів Ставку: говорили про захист енергетики та портів
13:13Дипломати досягли компромісів щодо заяви G-20 про війну в Україні та санкції проти РФ – Bloomberg


© 2001-2023 SVOBODA.FM
При будь-якому використанні матеріалів гіперпосилання на SVOBODA.FM є обов'язковим.
Передрук у друкованих ЗМІ і використання матеріалів з комерційною метою виключно за наявності письмової угоди з Редакцією!
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів. / Редакція / Проект
*PR, *Імідж, *Позиція, *офіційно - іміджеві публікації, реклама або точка зору офіційних структур, які не є позицією редакції.
Тел.: +380 462 922-922; +380 44 232-79-79; +380 63 555-33-50 (SMS, Viber, WApp, Tg, FB).
E-mail редакції: news@svoboda.fm
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ!
Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости