Останнє оновлення: 19:42 четвер, 28 жовтня
туризм
Ви знаходитесь: Пригоди / Розваги / У Чернігові туристичний бум
У Чернігові туристичний бум

У Чернігові туристичний бум

По кілька груп туристів на день з Одеси, Харкова, Києва і Вінниці відвідують Чернігів щодня. Екскурсії топових чернігівських екскурсоводів розібрані до середини листопада, при цьому частина гостей міста не знайшла 11-го вересня місць у готелях, хостелах або інших варіантів для ночівлі. Тому їм довелося їхати в Шишкін і Бреч. Або шукати інші виходи.

Цією інформацією зі "Свободою. ФМ" поділився історик Олександр Бондар.

За його словами туристи дістаються Чернігова в основному автотранспортом, але виняток – Вінниця.

"Великій кількості туристів з Вінниці ми завдячуємо прямому залізничному сполученню. Крім того, директор комунального підприємства "Центр історії Вінниці" Олександр Федоришен провів у Чернігові кілька днів, а свої враження потім кілька днів викладав у Фейсбук. Тим самим він сприяв напливу вінничан у наше місто, яким зручно приїхати на вихідні потягом Чернівці-Чернігів", – зауважив Олександр Бондар.

Нагадаємо, на рахунку Олександра Бондаря серія книжок з історії Чернігова, виданих особисто і у співавторстві з іншим істориком Михайлом Жироховим, а також макет-реконструкція древнього Чернігова, встановлений в історичному центрі міста на Валу ще перед його реконструкцією.

Нещодавно побачило світ і нове видання книги про Чернігів історика Сергія Лепявка, реалізоване спільно з комунальним підприємством "Будинок книги" за підтримки Українського культурного фонду.

Але популяризації міста серед туристів сприяло не лише видання книжок і реконструкції істориків. Варто відзначити активність Чернігівського туристичного інформаційного центру, міського управління культури і туризму, співробітником якого є Олександр Бондар і активні роботи з реконструкції самого міста, оновлення скверів, паркових зон, поява нових фотолокацій та інших туристичних магнітів.

Нагадаємо, що нещодавно Чернігів як об'єкт туризму і політику його міського голови розхвалив на всю країну журналіст Дмитро Гордон.

"Знаєте, я ніколи не розкидаюсь словами. Приїхавши декілька років тому, після великої перерви в Чернігів, я просто був вражений наскільки можна любити своє місто, щоб таке зробити. Я кожен рік приїжджаю в Чернігів і я вже вожу туди екскурсії”, - сказав Дмитро Гордон у травні цього року.

“От ми з мером декілька разів разом гуляли Черніговом і я ніколи такого не бачив, щоб всі люди кидали свої справи і бігли до мера сказати йому дякую. Це фантастика!”, - додав Гордон.

Також у місті вже помітили кількох популярних тревел блогерів. Зокрема, Олександра Ляпоту.

Наскільки такі публічні виступи вплинули на зростання туристичної відвідуваності Чернігова, наразі судити важко. Проте піти на користь вони могли і скидати з рахунку подібну промоцію точно не варто.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM