Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
мобільний зв'язок
Ви знаходитесь: Пригоди / Розваги / 4 популярні способи поламати свій смартфон. Статистика Vodafone Retail
4 популярні способи поламати свій смартфон. Статистика Vodafone Retail

4 популярні способи поламати свій смартфон. Статистика Vodafone Retail

Vodafone проаналізував статистику звернень покупців, які застрахували свої смартфони під час покупки за програмою СмартОК. Найчастішою причиною звернень у 2019-2020 роках були механічні пошкодження телефону. 73% усіх застрахованих смартфонів, які принесли для ремонту або отримання виплат до магазинів Vodafone, зазнали падіння з висоти, удару або були механічно пошкоджені іншими предметами.

12% клієнтів обрали інший популярний спосіб, щоб поламати свій смартфон – втопили його. 13% застрахованих смартфонів пережили гарантійну поломку, і тільки 2% смартфонів стали жертвами крадіжки або інших протиправних дій.
В магазинах Vodafone разом із покупкою смартфону можна застрахувати свій новий пристрій за програмою «СмартОК». У минулому році кожен четвертий смартфон був проданий зі страховкою. Програма передбачає гарантовані виплати у випадку неприємностей зі смартфоном, наприклад, якщо він поламався або пошкодився. Пропозиція охоплює більшість популярних причин виходу мобільника з ладу: механічне пошкодження, контакт з рідиною, гарантійні поломки. Більш того, власники страховки також можуть не хвилюватися про втрату телефона через крадіжку.
За програмою СмартОК Vodafone повертає до 70% вартості пошкодженого телефона. Термін дії страховки можна обирати самому, доступно 12 та 24 місяці у пакеті з випадками крадіжки терміналу чи без нього. За статистикою найбільше звернень відбувається в п’ятий та шостий місяць користування телефоном, також ушкоджені телефони часто приносять на 2-4 місяць роботи. Вартість послуги залежить від ціни смартфона та додає від 15% до 25% відповідно до обраного пакету страхування.
Топ-5 моделей смартфонів, до яких найчастіше оформлюють страховку під час покупки:
1. Xiaomi Redmi Note 8T
2.Samsung Galaxy A10
3.Samsung Galaxy A30
4.Samsung Galaxy A51
5.Apple iPhone XS
Згідно статистики страхової компанії-партнера, загалом близько 45% власників смартфонів випадково розбивають екран. Кожен другий власник смартфона у світі розбивав його дисплей. У 50% випадків – це випадкове випадіння з рук. 32% – випадіння з кишені, 27% – падіння з колін під час вставання. Найрідше екран смартфона розбивається через те, що гаджет кинули в стіну, – таких випадків лише 5%.
Майже 23% власників «розумних» телефонів продовжують використовувати їх, незважаючи на дисплей, який ріже їм пальці. Близько 42% користувачів заявляють, що висока вартість заміни скла стала головною причиною відмови в заміні екрана.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства