Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
інтернет
Ви знаходитесь: Пригоди / Розваги / Ще 12 населених пунктів Чернігівській області отримали «оптичний» інтернет
Ще 12 населених пунктів Чернігівській області отримали «оптичний» інтернет

Ще 12 населених пунктів Чернігівській області отримали «оптичний» інтернет

Цифровий розрив між містом та селом в Україні дедалі меншає. Все більше українських сіл та містечок отримують якісний інтернет-зв'язок, що відкриває такі самі можливості для навчання, роботи, розваг, спілкування та користування соціальною інфраструктурою, як і в місті. Наразі до високошвидкісного інтернету активно приєднуються невеликі населені пункти Чернігівщини.

Уже сьогодні, в межах розбудови оптичної мережі в Чернігівській області, 12 населених пунктів підключено до швидкісного оптичного інтернету. Для цього прокладено 160 кілометрів волоконно-оптичного кабелю у різних районах. Зокрема, інтернет на високій швидкості з’явився у населених пунктах Носівського, Корюківського, Менського, Ріпкинського, Коропського, Бахмацького, Козелецького, Сосницького та Ніжинського районів. Відтепер місцевим мешканцям доступний інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с, що дозволяє, наприклад, завантажувати фільми за кілька секунд. Крім того, жителям вищезазначених районів доступні послуги інтернет-телефонії та Інтерактивного ТV. Такі можливості мешканцям Чернігівської області відкрив Укртелеком.

Проведення «оптичного» інтернету стало справжнім проривом для мешканців сіл та маленьких міст Чернігівщини. Тепер місцеві отримали якісний зв’язок для спілкування у месенджерах, що дозволяє розмовляти без перешкод. Крім того, високошвидкісний інтернет відкриває можливості перед об’єктами соціальної інфраструктури: навчальними закладами, лікарнями, органами місцевого самоврядування.

Сприятиме поява «оптичної» мережі і розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Все частіше представники бізнесу в невеликих населених пунктах звертаються до Укртелекому з заявками на підключення. Найчастіше за останні місяці волоконно-оптичний інтернет обирали представники малого та середнього бізнесу, зокрема підприємства легкої промисловості, об’єкти роздрібної торгівлі та фермерські господарства. Останні найчастіше обирають інтернет на швидкості 100 Мбіт/с Завдяки швидкості «оптики» фермери отримують доступ до необхідних ресурсів для ведення бізнесу, починаючи з бази тематичних знань та наукових робіт, закінчуючи системами зберігання та опрацювання даних. Згодом завдяки надійному інтернет-з’єднанню господарства матимуть можливість впроваджувати цифрові програми та модернізувати виробничий процес із залученням обладнання, що керується онлайн.

 

Попереду — ще більше підключень у містечках та селах України. Наразі Укртелеком реалізує масштабний проєкт з будівництва понад 3,5 тисяч кілометрів оптичних ліній для забезпечення швидкісним інтернетом майже 300 населених пунктів України. Швидкісним інтернетом у межах цього проєкту вже користується понад 2000 абонентів.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор