Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Спонсорство держави-агресора
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівці платять десятки мільйонів за фонтани московській фірмі
Чернігівці платять десятки мільйонів за фонтани московській фірмі

Чернігівці платять десятки мільйонів за фонтани московській фірмі

Російська компанія «vodAlux» розробляє та/чи комплектує фонтани, які стаханівськими темпами встановлюються у Чернігові за активного «просування питання» з боку міського голови Владислава Атрошенка.

Замовлення у цієї фірми планується робити для фонтанів, що в проектах реконструкції скверу Хмельницького та Алеї Героїв.

Також ця фірма комплектувала два фонтани на центральній парковій алеї – встановлений фонтан «Компас» навпроти будівлі ТЦ «Полісся» та реконструйований фонтан навпроти «Мегацентру».

Про це заявляє громадський активіст Олександр Гашпар, котрий був присутній у міськраді при обговоренні ескізів проекту реконструкції Алеї Героїв на архітектурно-містобудівній раді.

«Особисто мене привернула назва фірми-розробника цього фонтану на заставці відео і на обкладинці каталогу, який Тетяна Мазур презентувала членам архітектурно -містобудівної ради – "vodAlux", бо наскількі відомо, два попередніх фонтана в Чернігові: один будувало, а один реконструювало ТОВ "Імперія води", – пояснює у Facebook Олександр Гашпар. – Знайшов на сайт компанії "vodAlux" і з'ясував, що це російська компанія, котра, як виявилось, є автором проектів Пішохідного фонтану "Компас" навпроти ТЦ "Полісся" і автором проекту реконструкції фонтану навпроти "Мегацентру" і саме ця російська компанія, за інформацією, яка знаходиться на її сайті, здійснювала поставку грецького обладнання для цих фонтанів, а ТОВ "Імперія води", як представник компанії в Україні, здійснювало лише монтажні і пусконалагоджувальні роботи».

Активіст нагадує, що 25 травня під час засідання сесії міськради на розгляд депутатів міськради буде винесене питання про виділення з бюджету ще 26 мільйонів гривень на будівництво нових фонтанів. З них 16,8 мільйонів підуть на три фонтани в сквері Богдана Хмельницького, а майже 9 млн – на фонтани в Алеї героїв і відповідно левову частину цих коштів отримає російська компанія "vodAlux".

мерство фонтанолог

Коментарі (9)

123 | 2017-05-25 10:57

Гостьhttp://vodalux-fontan.ru/ru/portfolio/#year2016 не видно Чернигова
Да
А Сашке и не стыдно, деньги не пахнут, да и не одними фонтанами сыт человек ...)))

Да | 2017-05-25 01:54

Гостьhttp://vodalux-fontan.ru/ru/portfolio/#year2016 не видно Чернигова
Сашко Ломака, а чого так сором'язливо - "Гость" підписався? Не соромся, тутачки усі свої.

Да | 2017-05-25 01:53

Гостьhttp://vodalux-fontan.ru/ru/portfolio/#year2016 не видно Чернигова
От мерзоти...
ПРИБРАЛИ.
Фонтани з Чернігова прибрали з сайту московської фірми.
Замести сліди в інетрнеті? НУ-НУ!

Гость | 2017-05-24 18:21

http://vodalux-fontan.ru/ru/portfolio/#year2016 не видно Чернигова

Чернігівець | 2017-05-24 09:09

ольга
123
У нас уже нет депутатов, есть послушные куплены куклы, которыми руководит кукловод.

123 | 2017-05-23 16:12

ольга
А никто активистов и не критикует, да и не призывает, это, к сожалению, была ирония. С нашим мером-предпринимателем (мягко сказал) все понятно. Правда очень интересно, кто, по Вашему мнению, из местных активистов сейчас вытягивает страну и ее уже практически пустили с молотка. А вообще посмотрим на сессии, что скажут депутаты и все остальные. И еще, для Вас, каждый должен быть на своем месте.

ольга | 2017-05-23 15:26

Вони пожалкують що роблять таке але буде пізно Але звинувачувати треба не лише їх - запроданців ( які за гроші все продадуть) а в першу чергу нас що обрали таких чиновників і терпимо вже три роки Бачите як ви зразу призиваєте активістів - а самі окрім критиканства з дивану що зробили Ми з вами не маємо жодного права тих активістів критикувати Вони і так на собі зараз витягують цю країну Якби не вони Україну вже б давно пустили з молотка а так вона ще животіє

321 | 2017-05-23 14:51

 їм можна вони ж не воюють -ми воюєм нам нельзя, скільки наших хлопців вбито і покалічено за наші ж кошти за фонтани

123 | 2017-05-23 14:16

И где же все активисты, а также яростные борцы с коррупцией и врагом нашей независимости?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM