Останнє оновлення: 10:58 вівторок, 2 червня
інтернет-торгівля / Імідж*
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Як замовити з Алибаба легко і просто, або довіряючи професіоналам
Як замовити з Алибаба легко і просто, або довіряючи професіоналам

Як замовити з Алибаба легко і просто, або довіряючи професіоналам

Китайський Алибаба - інтернет магазин, який все частіше користується популярністю в українців. Цьому є логічне пояснення: на території онлайн-порталу можна купити понад 300000 найменувань товарів (40 категорій) за низькою ціною, заощадивши близько 200-300% вартості в порівнянні з таким же товарами, що продаються в нашій країні.

Але як використовувати сайт Алибаба максимально вигідно? За допомогою trans-agent.com.ua!

Алибаба і допомогу професіоналів, або вигідна доставка

Компанія Trans-Agent Ukraine пропонує швидку і якісну доставку з Алибаба товарів різних груп як для роздрібних покупців, націлених на велику партію, так і великих торговців. Досить оформити замовлення, заповнивши бланк з офіційного сайту або довірити розрахунок нам.
Кожен може купити на Алибаба:

  • запчастини для мобільних телефонів / ін гаджетів;
  • батареї та ін подібні елементи;
  • одяг і взуття для різних вікових груп.

Замовлення може доходити до 50 кг або бути згори. Вартість послуг з доставки варіюється від 9 до 13 доларів за кг. Але це - далеко не всі наші переваги. До них можна віднести можливість доставки Alibaba Україна будь-якими видами транспорту - авіа, морським та послуги з митного оформлення.


Важливий момент - високий попит на послугу з доставки. Це дозволяє точно розрахувати знаходження вантажу в дорозі, отже, вартість його доставки. Довіряйте свої клопоти кращим з кращих!

Купівля на Алибаба: офіційні дані

Сьогодні мало таких українців, які не знають, як купувати на Alibaba швидко і вигідно. Після того, як понад 10 років тому сайт став подавати інформацію не тільки на китайській мові, до нього звертаються тисячі клієнтів щодня.
Сьогодні не стоїть питання про те, як замовити з Алибаба для знаючих. І все тому, що світова онлайн-майданчик може похвалитися:
простим і зрозумілим інтерфейсом;

  • багатим асортиментом, який представляють понад 35000 виробників;
  • "Знайомством" з кожним виробником, його історією та репутацією;
  • зв'язком з виробником, який швидко відповідає на наявні питання;
  • легкої схемою реєстрації та оплати.Досить 1 раз присвятити цьому час - і далі досить тільки буде додавати товари в "Корзину".

Розуміючи, як замовити на Алибаба, все більша кількість клієнтів користується такою можливістю: хтось вибирає товари для себе і всієї рідні, хтось робить з цього в маленький і прибутковий бізнес. Залишається довірити клопоти тим, хто в цьому розуміється - і не хвилюватися про результат. Працюючи на цій ниві багато років, компанія Транс-Агент гарантує доставку без проблем і зволікань!

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор