Останнє оновлення: 17:22 понеділок, 28 вересня
оновлення парку
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / РЛП «Міжрічинський» закупив нову техніку
РЛП «Міжрічинський» закупив нову техніку

РЛП «Міжрічинський» закупив нову техніку

Автомобіль, квадрацикл, три трицикли та десять велосипедів придбав комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради.

Транспортні засоби вартістю майже 950 тисяч гривень закуплено наприкінці минулого року в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки, повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.

Міжрічинський – один з найбільших регіональних ландшафтних парків в Україні, який розміщується на перетині Дніпровського та поліського екокоридорів. Тут, зокрема, мешкають майже 40 видів рідкісних тварин, наявний 21 вид рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України. Це – рекреаційна зона і водночас туристично привабливий об’єкт.

РЛП «Міжричинський» має значну територію – близько 79 тисяч гектарів. Тому, з огляду на таку велику територію та незначний штат працівників вказаного комунального закладу (15 осіб), техніка надзвичайно потрібна для забезпечення його належного функціонування, охорони і швидкого реагування на факти порушення природоохоронного законодавства.

Крім того, велосипеди та трицикли використовуватимуться для організації культурно-освітніх і туристично-рекреаційних заходів. При цьому зароблені кошти в подальшому планується спрямовувати на розвиток парку.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО