Останнє оновлення: 18:16 п'ятниця, 14 серпня
Ось літо й минуло
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / «Спортивно-сімейні» підсумки 2018-го на Чернігівщині
«Спортивно-сімейні» підсумки 2018-го на Чернігівщині

«Спортивно-сімейні» підсумки 2018-го на Чернігівщині

Стан виконання заходів по напрямках роботи у 2018 році обговорили 5 вересня на Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Йшлося про реалізацію заходів щодо підтримки багатодітних родин в області.

Про це інформує Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівсьбкої ОДА.

Так, у травні відбувся обласний конкурс-фестиваль «Таланти  багатодітної родини», 16 переможців якого отримали путівки до дитячого оздоровчого закладу на узбережжі Чорного моря.

До Міжнародного дня сім'ї 15 травня 2018 року організовано та проведено інформаційно-просвітницький захід «Свято сім'ї» у сквері ім. Богдана Хмельницького.

До Дня родини заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова зустрілась з представниками п’ятьох багатодітних сімей міста Чернігова, в яких 5 і більше дітей та вручила їм подарунки в рамках діючої обласної програми.

У напрямку протидії торгівлі людьми та сімейного насилля постійно проводиться інформаційно-просвітницька робота.

У першому півріччі 2018 року обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів низку заходів серед дітей-вихованців дитячих будинків з нагоди зимових свят під гаслом «Ти зможеш, якщо я зміг!», фізкультурно-оздоровчий захід «Спортивна зима», “Олімпійське літо” серед дітей, відпочиваючих в літніх оздоровчих таборах, фінальну частину Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» в місті Чернігові, низку фізкультурно-оздоровчих заходів серед учнів ЗНЗ області у тісній співпраці з обласним відділенням Національного олімпійського комітету України під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць». Також центр в своїй роботі приділяє увагу розвитку ветеранського руху.

Також учасники колегії долучились до обговорення виконання заходів, спрямованих на запобігання проявам корупції у процесі виконання державними службовцями Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації посадових обов’язків.

Не лишили поза увагою підготовку та хід оздоровчої кампанії 2018 року.

Також розглянули чотири клопотання щодо присвоєння багатодітним матерям почесного звання України «Мати-героїня».

Щодо питання співпраці Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з об’єднаними територіальними громадами, то проаналізувавши подану інформацію від 17 ОТГ, можна зазначити, що в кожній з них створено відділ (сектор), який реалізовуватиме державну політику у сфері підтримки сім’ї, молоді, гендерної рівності, попередженню домашньому насильству, торгівлі людьми, оздоровлення дітей, фізичної культури та спорту.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор