Останнє оновлення: 10:05 неділя, 23 лютого
актуально
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Юстиція в Чернігівській області працюватиме з боржниками по-іншому
 Юстиція в Чернігівській області працюватиме з боржниками по-іншому

Юстиція в Чернігівській області працюватиме з боржниками по-іншому

Комунальні підприємства звітують про те, що в зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні та її кордонах, ускладнилась ситуація по заборгованостям населення по сплаті за енергоносії.

За коментарем по тому, як планується вирішувати дане питання, ми звернулись до начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області – Юрія Власенка. Він розповів нам, яка робота запланована на найближчий час.

На цьому тижні має розпочатись робота по мотивації боржників до погашення заборгованостей у комунальній сфері, без доведення справ до суду. Оскільки державна виконавча служба, що підпорядковується управлінню юстиції, окрім стягнення виплат по аліментах, заборгованостей по заробітній платні та стягування штрафів, займається й стягненням заборгованостей перед комунальними підприємствами.

Як зазначає Юрій Власенко, у зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні та на її кордонах, проблема несплати за енергоносії постає дуже гостро. Оскільки, коли населення не виконує своїх фінансових зобов’язань по розрахункам за газ, комунальні підприємства також не можуть розрахуватись з постачальником. Такі дії можуть потягти за собою доволі негативні наслідки, як-то відключення цілих регіонів від енергопостачання.

Щоб упередити це, управління юстиції, починає більш щільно співпрацювати з департаментом ЖКГ. На цьому тижні має відбутись зустріч начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Юрія Власенка з директором департаменту ЖКГ регіонального розвитку та інфраструктури Петром Головачем. Під час неї відбудеться обговорення систематизації по інформуванню громадян, до чого може призвести умисна несплата за надання комунальних послух та електроенергії й газу.

Адже, є ті, хто просто не в змозі сплачувати у повному обсязі за використану енергію, такі громадяни можуть оформити субсидії. А є й такі, що просто не хочуть погасити заборгованості, хоч і мають фінансові можливості.

З ними і буде проводитись робота: до того, як ними займуться суди, поінформуємо про можливі наслідки злісної несплати. Краще мотивувати людей на добровільне погашення заборгованостей, аніж доводити справи до розбору в суді.

Також Юрій Власенко, розповів, що на цьому тижні, у четвер 24 липня, заплановане проведення колегії Головного управління юстиції в області. На ній мають бути присутні керівники всіх районних управлінь, керівники державної виконавчої служби та реєстраційних служб з області.

Така колегія проводиться кожні півроку, аби підбити підсумки за перше півріччя та, виходячи з них, розпланувати роботу управління на наступні шість місяців.

Коментарі (1)

Наталья | 2019-02-27 10:51

Дмитрий вы юридическое лицо,помогиге мне с моими правами.Мне люди должны деньги по решению суда,прошло 4 года,и мне повторно нужно платить суду деньги ,сроки у этих дел прошли. Как прошли,если долг остался?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор