Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Область без чобіт, але на колесах
Область без чобіт, але на колесах

Область без чобіт, але на колесах

Протягом січня-червня цього року в області менше вироблено взуття, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю, ручних інструментів, верстатів для оброблення деревини.

Повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Серед окремих видів продукції суттєвий приріст одержано у виробництві соняшникової нерафінованої олії, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, вогнегасників, автобусів. Більше вироблено вершкового масла (на 36,3%), ковбасних виробів (на 11,2%), паперу та картону (на 15,8%).

Водночас, серед підприємств переробної промисловості порівняно із січнем–червнем 2013р., спостерігалося зниження випуску обробленого рідкого молока, жирних сирів, борошна, круп, хліба та виробів хлібобулочних.

У добувній промисловості виробництво склало 91,1% проти січня–червня 2013р., у переробній промисловості – 100,1%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 100,2%.

У переробній промисловості збільшення обсягів відбулося на підприємствах машинобудування (на 14,1%), металургійного виробництва (на 5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 0,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 0,2%).

У січні–червні 2014р. індекс промислової продукції області становив 97,9%.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM