Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
ФОТО
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Ех, дороги, ямки й ремонт…
 Ех, дороги, ямки й ремонт…

Ех, дороги, ямки й ремонт…

У травні працівники державного підприємства «Чернігівській облавтодор» відремонтували 3 тисячі 573 квадратних метрів дорожнього покриття.

Ремонтні роботи щоденно виконували в середньому 7 бригад.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

«Служба продовжує виконання робіт з ліквідації ямковості на автодорогах загального користування», - говориться в повідомленні.

Повідомляється, що філії ДП «Чернігівський  облавтодор» ведуть роботи по утриманню полоси відводу автодоріг в належному санітарному стані.

 Працівники служби косять трави на узбіччях доріг, прибираають сміття на майданчиках відпочинку, автоповільйонах, туалетах, ремонують МВО та тросові огородження.

Для забезпечення безпечного руху в цьому місяці було встановлено 303 дорожніх знаків, 642 напрямних стовпчиків та на автодорозі державного значення відремонтовано 144 м.п. бар'єрного огородження.

 

Коментарі (3)

Новичек | 2014-06-05 10:07

после таких ремонтов дорог надо будет машину на ремонт ставить. Раньше в ямку, а теперь на горб. Да и "так называемый асфальт " все лакокрасочное покрытие уничтожит.

людмила | 2014-06-05 09:55

може працівники й роблять дороги,але дуже далеко від міста.Побувайте на Масанах,можна колеса втратити в ямках, А виізд з Масанів на об"іздну- там трикутник ніколи не косився,вже скоро машину з ліва при повороті не побачиш-трава вище машини,а бордюрів зовсім немає-підь землею похований. Багато хто вже іде в об"ізд через обл.лікарню.

Людмила | 2014-06-05 09:52

Может на центральных трасах что-то и делается, но на дороге Репки - Радуль ремонта не было уже два года. Автобус не может проехать не то что машина. Глубина ям до полуметра. Облавтодор ждет смертельных случаев??? Тогда и деньги найдутся и страховку придется платить, но жизни не вернешь.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM