Останнє оновлення: 21:35 вівторок, 24 листопада
Вибори 2020
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Хто буде депутатом Чернігівської облради: попередні дані
Хто буде депутатом Чернігівської облради: попередні дані

Хто буде депутатом Чернігівської облради: попередні дані

Згідно з результатами паралельного підрахунку голосів, за попередніми даними від штабів політичних партій, що брали участь у місцевих виборах, до обласної ради проходять вісім партій із дев’яти. Це: «Рідний дім» (30 % - тут і далі: результати екзит-полу ГО «Ліга виборців» на замовлення «Рідного дому»), «Наш край» (14,3%), «Слуга народу» (13,4%), РПЛ (11%), «Батьківщина» (8,2%), ОПЗЖ (7,3%), «За майбутнє» (7%), «Європейська Солідарність» (6,3%).

 «Сила і Честь» не пройшла до облради, набравши біля 3% голосів.

Суспільне поспілкувалося з представниками штабів партій, які проходять в облраду, і зібрало попередні дані про прізвища депутатів, які будуть у восьмому скликанні. У цьому переліку можливі зміни.
«Рідний дім» (18 депутатів):
1. Ніна Лемеш;
2. Олександр Атрощенко;
3. Ярослав Куц;
4. Людмила Овсієнко;
5. Михайло Ільницький;
6. Ігор Желдак;
7. Юлія Гребнєва;
8. Вікторія Пекур;
9. Віктор Труш;
10. Григорій Ткаченко;
11. Леонід Петров;
12. Ігор Вдовенко;
13. Кияновський Віктор;
14. Сергій Чубовський;
15. Сергій Гайдай;
16. Олександр Якубін;
17. Василь Нестурук;
18. Олена Яцкова.
Опозиційна платформа «За життя» (4-5 депутати):
1. Ігор Базалінський;
2. Василь Куліда;
3. Борис Петренко;
4. Ольга Бібік;
Можливо, до облради пройде ще Наталія Коломієць та/або Сергій Маруфенко.
«Слуга народу» (8 депутатів):
1. Ігор Калініченко;
2. Дмитро Пахомов;
3. Олена Дмитренко;
4. Олександр Левицький;
5. Дмитро Іванов;
6. Оксана Халімон;
7. Іван Дементов;
8. Віталій Свириденко.
«Радикальна партія Олега Ляшка» (8 депутатів):
1. Василь Амельченко;
2. Олег Авер'янов;
3. Олександр Кузьменко;
4. Дмитро Блауш;
5. Неля Шаповаленко;
6. Наталія Осіковська;
7. Микола Бутенко;
8. Григорій Лазаренко.
«Батьківщина» (5-6 депутатів):
1. Сергій Пащенко;
2. Іван Якуб;
3. Ярослав Сторубльов;
4. Валентин Запорощук;
5. Віта Солорева;
6. Галина Синявська
«За майбутнє» (5-6 депутатів):
1. Арсен Дідур;
2. Микола Дмитренко;
3. Андрій Віротченко;
4. Галина Логвиненко;
5. Сергій Сергієнко.
Можливо, мандати отримають ще Ігор Москаленко чи Вікторія Сидорова.
«Європейська Солідарність» (5 депутатів):
1. Олександр Мисник;
2. Олександр Козик;
3. Юлія Заїка;
4. Оксана Кравченко;
5. Олег Заболотний.
«Наш край» (9 депутатів):
1. Борис Приходько (найімовірніше, його місце в облраді займе Григорій Данько);
2. Сергій Баришовець;
3. Ірина Грозенко;
4. Валерій Колоша;
5. Наталія Копиця;
6. Юрій Музика;
7. Олександр Демиденко;
8. Ігор Романенко;
9. Віталій Лічман.
Нагадаємо, ці результати не є остаточними. Остаточний розподіл місць стане відомий після офіційного оголошення результатів виборів.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У Чернігові СБУ попередила створення радикального осередку, який пропагував агресивну війну

SVOBODA.FM