Останнє оновлення: 23:27 неділя, 5 грудня
Верховна Рада України
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/269380.html
У Міненерго закликали Раду прискорити ухвалення законопроекту про заборону пластикових пакетів

У Міненерго закликали Раду прискорити ухвалення законопроекту про заборону пластикових пакетів

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель просить депутатів Верховної Ради прискорити прийняття законопроекту про заборону пластикових пакетів.

 Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

«Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель звернувся до депутатів Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування з проханням прискорити розгляд законопроекту № 2051-1 «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який перебуває з 12 листопада в комітеті на розгляді до другого читання», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в своєму листі до депутатів Оржель звертає увагу на важливість якнайшвидшого прийняття законопроекту, враховуючи швидкі темпи забруднення пластиком навколишнього середовища та збільшення територій звалищ.

«Обмеження обігу пластикових пакетів є першою стадією ієрархії поводження з відходами, оскільки буде запобігати їх утворення. Тому законопроект пропонує усунення не наслідки, а причини утворення проблеми», - цитує прес-служба Оржеля.

 Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про обмеження обігу пластикових пакетів на території України, яким пропонується запровадити механізми стимулювання розвитку виробництва біорозчинних пластикових пакетів, а також ввести відповідальність за порушення вимог у сфері поширення пакетів.закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Співачка Lida Lee презентувала dance-відео, яке зняла в унікальному музеї гітар

SVOBODA.FM