Відомий блогер втік з РФ до України
Сьогодні, 13 грудня, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», під час проходження прикордонного контролю на вхід в Україну 46-річнтй громадянин РФ звернувся до прикордонного наряду із заявою про бажання отримати статус біженця.
Про це Svoboda.FM повідомив помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.
В ході опитування він заявив, що за свою активну громадянську діяльність та релігійні уподобання він піддавався на батьківщині кримінальному переслідуванню.
В ході подальшої перевірки встановлено, що даний громадянин дійсно є відомим блогером, що піддавався кримінальному переслідуванню за свої переконання.
Після проведення співбесіди та оформлення відповідних документів для прийняття остаточного рішення цього громадянина направлено до управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.
Як повідомляє «Цензор.нет», за 9 місяців 2016 року 54 громадянина РФ звернулися до українських органів із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.
* * *
Росіяни в «інтернетах» оперативно висловлюються на тему цієї новини і звучить це, наприклад, так:
- Ох***[как]ая карьера в 46 лет - блоггер. Жизнь прошла не зря.
- Блогеры-это такие зверьки,которые думают,что они на что-то влияют в этом мире. Завышенное самомнение,а на деле-рукожопые некчемы
- Больше пустомель и блохеров на шею манюпасу , так держать .
- каких людей теряем...
- Блогер, Фейсбукер и Твитюк - это фамилии такие..Так же, как Кульман и Дизайнер
- Совсем плохи дела на России.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7638 |




















.jpg)

Додати коментар: