Останнє оновлення: 01:05 четвер, 27 квітня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Імператор знає, де лікувати дітей своїх підданих
Імператор знає, де лікувати дітей своїх підданих

Імператор знає, де лікувати дітей своїх підданих

Президент Росії Володимир Путін заявив, що у Криму є свої природні переваги для туристів, хоча він поступається багатьом курортам у побутовому плані та що він є найкращим місцем для хворої дитини.

Про це він заявив на медіафорумі, відповідаючи на запитання, чи не варто закликати великих підприємців і компанії, щоб вони і їхні родини відпочивали на російських курортах – у тому числі, в Сочі й Криму.

Путін розповів, що один із дуже заможних росіян поділився з ним, що в його дитини були проблеми з легенями, і його дружина могла вивезти дитину куди завгодно – і в Каліфорнію, і в Північну Африку.

"Найкраще місце (для хворої дитини) – Крим", - сказав президент РФ.

"Незважаючи на всі проблеми, пов'язані з оформленням нерухомості, земель… сподіваюся, їх не буде тепер – найкраще місце це виявилося Крим. Попри те, що в інших місцях кращі побутові умови", - заявив він.

Тому в Криму, за словами Путіна, є низка своїх переваг.

При цьому російський президент зазначив, що компанії після оплати всіх податків самі вирішують, куди відправляти на відпочинок своїх співробітників і їхніх дітей. Але погодився, що варто закликати їх відпочивати в РФ.

«Українська правда. Життя»

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Масштабні збори резервістів тивають на Чернігівщині

SVOBODA.FM


RedTram
Загрузка...
Північний вектор