Останнє оновлення: 21:26 п'ятниця, 15 лютого
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Лікар Комаровський про бандерівців, ідіотів та чупакабру
Лікар Комаровський про бандерівців, ідіотів та чупакабру

Лікар Комаровський про бандерівців, ідіотів та чупакабру

Відомий в Україні та Росії лікар Євген Комаровський попросив батьків з Росії пояснювати росіянам, що в на вулицях українських міст не бігають бандерівці, а росіян ніхто не ущемлює.

"У 1996 році, коли написав першу книгу для вас "Початок життя вашої дитини", я писав про загартовування. Я написав, що загартовувати дитину треба. Адже, оглянувшись по сторонам, ніхто не може бути впевненим, що нашим дітям не доведеться мерзнути в окопах. І я прекрасно пам’ятаю, який у мене вдома був скандал. Як мені дружина розказувала, що навіщо писати всі ці жахастики. І зараз всім цим хлопцям, які народились у той рік, 1996 рік – по 19 років, вони служать у російській

Як пояснює педіатр, за оcтанні два дні йому довелось дуже багато разів спілкуватись з пацієнтами і друзями з Росії.

"Я бачу чітке розділення суспільства: ті, хто в Інтернеті, і тих, хто перед телевізором", - каже Євген Комароський.

"Ті, хто перед телевізором, зараз намагаються мене і моїх дітей рятувати. Друзі, найбільше потрясіння для мене зараз те, що я бачу про російських каналах", - каже Комаровський і називає пропаганду російських ЗМІ "просто катастрофою" та "інформаційним геноцидом".

"Ніхто нас не вбиває, ніхто в моїй Україні не заважає говорити українською мовою!" – каже Комаровський.

Далі лікар пояснює, що всі, хто дивиться "Школу Лікаря Комаровського" точно мали помітити, що вона – російською мовою. Більше того, популярні в Україні політичні ведучі Євген Кисельов та Савік Шустер, ведуть свої передачі російською мовою.

"Коли я дізнаюсь, що у нас тут по вулицях бігають бандерівці, я сам хочу на нього, бандерівця, подивитись. Це якась ніби зла відьма, про яку всі чули, але ніхто не бачив. Я сьогодні читав порівняння бандерівця з чупакаброю. От них всі говорять, але ніхто не бачив", - коментує Комаровський.

"Це просто жахливо, уявіть собі реальну ситуацію. Від того місця, де я зараз знаходжусь, до кордону з Росією – 38 кілометрів. А до центру Бєлгорода – 70. Ви можете собі уявити, що над мерією Бєлгорода мешканець Києва повісив прапор України? Ви можете собі це просто уявити? Як би ви на це реагували? Але це сталось у Харкові. Москвич, який приїхав сюди з Бєлгрода на автобусі (їх близько тисячі приїхало, це інше питання – хто їх сюди пустив, хто їм заплатив) підняв на Харківською радою прапор Росії", - пояснює Комаровський.

Він каже, що в Україні, як і в будь-якій іншій країні, є свої проблеми, є "ідіоти".

"Але будь ласка, дайте нам самим з нашими ідіотами розібратись, ми зможемо", - каже лікар.

Він також просить усіх його читачів, глядачів, пацієнтів поширювати реальну інформацію серед знайомих.

"Я прошу вас! Зробіть мені, як людині, яка 35 років лікує ваших дітей послугу", - просить відомий педіатр.

"Повторіть цю інформацію вашій бабусі-сусідці, всім тим, які впевнені, що тут бандерівці вбивають росіян", - каже лікар.

«Українська правда. Життя»

Коментарі (5)

Елена | 2014-03-06 10:56

А кто в России думает, что бандеровцы русских убивают физически? С чего бы такое мнение? Часть украинцев САМИ решили для себя, что они хотят быть с Россией. Почему кому то можно решать за всех, а кому то за себя нельзя? Странная какая то дермократия получается. И, причем тут Россия? По поводу бандитов, которые захватили власть. Или Сашко Белый не бандит? Так вот. Насчет бандитов - убирайте их сами. Истерить смысла нет.

одна из многих. | 2014-03-05 13:13

старожил
В Башкортостане есть нефть, газ, и т.д. И есть своя башкирская буржуазия.Так, что есть кому пользоваться недрами. Крупных башкирских и татарских , и других предпринимателей много не только в Башкортостане, но везде по России. Нам, простым людям, нет разницы, какой национальности те, кто наживается за наш счет. Я не стану богаче если это будут только русские, а башкирский учитель не станет богаче, если нефть будет качать башкирский предприниматель.
(АДМІН: це нам пишуть із Оренбурга:
IP 92.49.191.136
Хост: 92.49.191.136
Город: Оренбург
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 92.49.160.0 - 92.49.191.255
Название провайдера:Orenburg branch office of OJSC "VolgaTelecom")

одна из многих. | 2014-03-05 13:01

симпатизировали майдану . Верили, что за правду, за лучшую долю для себя и своих детей. Но вы двадцать лет живете в своей стране. В своей красивой, благодатной, богатой Украине. Что отняли у вас русские врачи, инженеры,шахтеры.... За что же их "на ножи"? В интернете вижу ненависть не объяснимую. А у меня ее нет. В нашем селе проживают и те, кто в 1907 году приехали в поисках земли из под Ковеля. Не утратили своей культуры, языка. Я не могу их ненавидеть.
(АДМІН: це нам пишуть із Оренбурга
IP 92.49.191.136
Хост: 92.49.191.136
Город: Оренбург
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 92.49.160.0 - 92.49.191.255
Название провайдера: Orenburg branch office of OJSC "VolgaTelecom"

старожил | 2014-03-05 11:35

Как дела у вас в Уфе, Петруха? Всю нефть и газ у башкир уже выкачали? Вы подскажИте "братскому" башкирскому народу, что из их недр углеводородов выкачано больше, чем из недр Арабских Эмиратов.
Вот тогда будет вам чем заняться.. Вот тогда и начнёте ставить свои звёздочки.

Петруха | 2014-03-05 08:44

Всё ***, *** и провокация
(АДМІН: з"явився черговий бот з Уфи :)
IP 109.187.215.35
Хост: h109-187-215-35.dyn.bashtel.ru
Город: Уфа
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.187.128.0 - 109.187.255.255
Название провайдера: Bashinformsvyaz Company, RUMS, DSL POOL)
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок Президенту України від дитячого будинку

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор