Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Повалій заявила, що Путін "позбавляє світ від нацизму"
Повалій заявила, що Путін позбавляє світ від нацизму

Повалій заявила, що Путін "позбавляє світ від нацизму"

Артистка сказала, що "звикла бути там, де правда", а президент країни-агресора Володимир Путін, за її словами, у здійснюваний ним спосіб "позбавляє світ від нацизму".

Відома співачка Таїсія Повалій, яка родом з України, але активно підтримує війну Росії у нашій країні, зробила цинічну заяву. Вона відкрито сказала, що на боці РФ. Відповідне інтерв'ю із зіркою опублікувало видання "Дни.ру".

Артистка вважає, що Росія "рятує" Україну.

"Я з дитинства звикла бути там, де правда. Тому я – з Росією. Я за те, щоб відбулося повернення із зомбованого стану, у якому перебуває сьогодні моя Україна, до нормального життя. Усі ці вісім років я жила з нерозумінням того, чому все це відбувається на Донбасі, за що там убивають людей... Я чекала настання часу справедливості. Нарешті він настає. Дуже хочу, щоб люди на Донбасі жили так, як хочуть самі, щоб їм нічого не нав'язували, не ґвалтували. І зараз саме за це і йде боротьба... У тому, що сьогодні робить Росія, бачу порятунок і свій, і України. Відчуваю, що Росія зараз мене захищає", – видала Повалій.

За її словами, Путін виконує історичну місію.

"Володимир Путін для мене – це та людина, якій під силу зберегти сильну Росію та позбавити світ від нацизму, з яким я зіткнулася безпосередньо. Це його історична місія, на мій погляд", – сказала зрадниця.

Коментарі (1)

М.Боюра | 2023-01-24 18:26

  Ідіотка цинічна.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM