Останнє оновлення: 17:43 понеділок, 3 жовтня
Освіта
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Очна чи дистанційна: у Чернігові батьки школярів мають обрати форму навчання на наступний рік
Очна чи дистанційна: у Чернігові батьки школярів мають обрати форму навчання на наступний рік

Очна чи дистанційна: у Чернігові батьки школярів мають обрати форму навчання на наступний рік

Форму навчання у чернігівських школах батьки мають обрати самостійно. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника управління освіти Чернігівської міської ради Олена Горна.

З її слів, навчання може проходити очно чи дистанційно.

“Ми рекомендували директорам шкіл провести опитування батьків найближчим часом, бо це відповідальний процес – треба заздалегідь сформувати окремо дистанційні класи і класи з очною формою навчання”, — сказала Олена Горна.

Якщо батьки оберуть для своєї дитини дистанційну форму навчання, вони мають написати офіційну заяву. Це означатиме, що батьки беруть на себе відповідальність, що протягом року школяр навчатиметься дистанційно.

“Ми ж не можемо змінювати формат кожного тижня. Треба розуміти, яка наповнюваність класів. Принаймні, перший семестр це буде так”, — зазначила Олена Горна.

Вона додала, що враховуючи нинішню ситуацію з безпекою, очна форма навчання означатиме скоріше змішану, тобто: основні уроки будуть проходити у школі, решта (наприклад, фізкультура чи малювання) – вдома.

Це дозволить розвантажити навчальні заклади, щоб не допускати великого скупчення дітей.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM